2014 Comfort Aracımıza Multimedya Değişimi Hakkında

İsim
YILDIRIM
Merhaba arkadaşlar uzun bi süredir forumda yoktum selamlar herkese.
2014 Comfortline aracımız mevcut. Bluetoothsuz küçük tip multimedya var aracın orijinalinde. Elimde bi ekran ve ünite var ama araca uyup uymaması konusunda kararsızım. Çerçeve vs mevcut fakat bilgisi olanlardan bu üniteyi kullanıp kullanamayacağımı öğrenmek istiyorum herkese teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_8386.JPEG
    IMG_8386.JPEG
    97.6 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_8387.JPEG
    IMG_8387.JPEG
    123.8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_8388.JPEG
    IMG_8388.JPEG
    106.1 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_8385.JPEG
    IMG_8385.JPEG
    211.2 KB · Görüntüleme: 44

Kablo tesisatına ekleme yapıp torpido içi değişimi yada kesimi ile aracınıza takılır fakat Bu üniteyide taksanız bluetooth özelliğine sahip olamazsınız

düşünürseniz elimde car play destekli ünite ayrıca discovery pro mevcut

Merhaba arkadaşlar uzun bi süredir forumda yoktum selamlar herkese.
2014 Comfortline aracımız mevcut. Bluetoothsuz küçük tip multimedya var aracın orijinalinde. Elimde bi ekran ve ünite var ama araca uyup uymaması konusunda kararsızım. Çerçeve vs mevcut fakat bilgisi olanlardan bu üniteyi kullanıp kullanamayacağımı öğrenmek istiyorum herkese teşekkürler.
ünite seattan çıkma uyarlanması lazım vw için biraz zahmetli bir iş açıkcası

düşünürseniz elimde car play destekli ünite ayrıca discovery pro mevcut
Aracım 385.000 km'de ve sadece iş amaçlı kullanılıyor bu yüzden bu araca o kadar bütçe ayırmayı düşünmüyorum. Elimdeki cihazları değerlendirmek istemiştim açıkçası ilk öncelik olarak. Elimdeki bu ünitede Bluetooth car play vs gibi özelliklerin olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Aracım 385.000 km'de ve sadece iş amaçlı kullanılıyor bu yüzden bu araca o kadar bütçe ayırmayı düşünmüyorum. Elimdeki cihazları değerlendirmek istemiştim açıkçası ilk öncelik olarak. Elimdeki bu ünitede Bluetooth car play vs gibi özelliklerin olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
özellikler
3 boyutlu harita görünümü, CD çalar, dinamik navigasyon TMC, 3 boyutlu harita görünümü, adres defteri, alternatif rota, Bluetooth
üretici numarası
5f0035846A
oynatma formatları
CD, DVD, MP3, MP4
Üretici firma
koltuk
Kategoriler
Auto ve Motorrad: Parçalar > Araç elektroniği, GPS ve güvenlik teknolojisi > GPS ve navigasyon cihazları > Dahili navigasyon cihazları

Bluetooth için en alt 819 delphi bulmanız gerekiyor sonu b olursa carplayde kullanılırsınız 819 delphi haricindeki üniteleri crackleyen duymadım bluetooth olan 819 technisat /preh ler online araca tanıtıldığında ise bluetooth uçuyor

Geri
Üst Alt