Turbo şarj ayarı ayar sınırının altına inildi hatası

Emre0001

Üye
Araç
Golf
IMG_3828.jpeg
aracım yolda giderken birden bire gaz yememeye ve sarı yay şeklinde amblem yanıp sönmeye başladı turbodanda ugultu şeklinde ses geliyor turbo degişecek sökülmesi gerekşyor vs gibi şeyler söyledi ne yapabilirim daha önce başıma gelen oldumu 1.6 dizel otomatik 2013 model 130 binde araç

Son düzenleme:

Dpf durumu nedir? Yani en son rejenerasyon ne zaman yapıldı? Takip ediyor musunuz? Ayrıca yay işareti kızdırma buji işaretidir. Elbette ki başka sebepleri olabilir. Yukarıdaki cihazda çıkan durum da olabilir. Sadece alternatif olarak soruyorum.

Dpf durumu nedir? Yani en son rejenerasyon ne zaman yapıldı? Takip ediyor musunuz? Ayrıca yay işareti kızdırma buji işaretidir. Elbette ki başka sebepleri olabilir. Yukarıdaki cihazda çıkan durum da olabilir. Sadece alternatif olarak soruyorum.
Rejenerasyon yaptırmadım

3 tane aracım var da bu konuyla ilgisi ne ?
Bi an alsat yapan biri gelmiş araçları alıp sorunları çözüp satıyor hissine girdim. Yani ortam forum sanayiye döndü..

Neyse. Araç hareket edebiliyorsa yarım saat manuel 4. viteste 2bin devir üzerinde sürüş yapın. Geçerse gelip buraya yazın olur mu?

Geri
Üst Alt