Llumar ATR cam film montajı

İsim
FMY
Araç
Golf MK7
Bu hafta Bursa İkizlercam’da ön yan camları Llumar ATR 20, arka ve bagaj camlarını ATR 15 yaptırdım. Ton farkı da tam istediğim gibi oldu. Garanti kartı da verildi. Montaj sonrasında tekrar check-up için gelmemi istediler. Şu anlık kullanımından memnunum. Bursa’da yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_1200.jpeg
    IMG_1200.jpeg
    191.3 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_1202.jpeg
    IMG_1202.jpeg
    288.2 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_1204.jpeg
    IMG_1204.jpeg
    313.5 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_1203.jpeg
    IMG_1203.jpeg
    193.6 KB · Görüntüleme: 104

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Llumar en iyisi buna Llumarı daha önceki araçlarımda kullandığımdan katılıyorum. Öğlen saatlerinde yaz yolculuklarınızın keyife bürünecek artık güle güle kullanın.

Yapıldıktan 3-4 gün içinde camları açmamanızı söylemişlerdir diye umuyorum. Ya da cam açma tuşlarının oraya kağıt çekiyorlardır eliniz istemsizce gitmesin diye

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Llumar en iyisi buna Llumarı daha önceki araçlarımda kullandığımdan katılıyorum. Öğlen saatlerinde yaz yolculuklarınızın keyife bürünecek artık güle güle kullanın.

Yapıldıktan 3-4 gün içinde camları açmamanızı söylemişlerdir diye umuyorum. Ya da cam açma tuşlarının oraya kağıt çekiyorlardır eliniz istemsizce gitmesin diye
@Vagger_Boy teşekkür ediyorum. Evet dediğiniz gibi katılıyorum. Zaten yaz döneminde olduğumuz için daha da elzem oldu. Bana tedbiren camları 1 hafta açmayın denildi, şimdilik kapalı kullanıyorum. Beyaz kaput hiç görmedim yapılmadı ama dikkat ediyorum bakalım. Önerileriniz için sağolun ☺️👋🏽

Hayırlı olsun çok güzel olmuş bende 2 yıldır atr15 kullanıyorum çok memnunum

Arka bagaj camında ufak balonlar vardı göze epey batan. Değişim talep edince müşteri memnuniyeti kapsamında hemen söküp sil baştan yenilediler ve birkaç gün sonra kontrole gelmemi istediler. Sözünün arkasında duran bir firma. 👍🏽

Ekli dosyalar

• IMG_1325.jpeg
    IMG_1325.jpeg
    91.4 KB · Görüntüleme: 16
Hayırlı olsun,
Bende bir önce ki aracım astra j için atr 15 yaptırmıştım, kullanırken tam ayarında dedim gerçekten. Ne dışarısı için görüntüyü bozuyor nede geceleri görüş engelliyor.
Ekstra olarak Llumar Maslak'ta yaptırmıştım kapı döşemelerim sökülerek yapılmıştı. Direkt cam açabilirsiniz bir sorun olursa yardımcı oluruz denmişti. Camın tamamını yaptığımız için kalkma vb. şeyler olmaz demişlerdi. Gerçektende bir şey olmamıştı.

Geri
Üst Alt