golf 7.5 j far

enginakbl

Yeni Üye
İsim
Engin
Araç
golf 7.5 highline 2017
Merhaba öncelikle golf 7.5 2017 highline aracım var bu araçta çift far var ama sadece 1 tanesi aktif parklarda vs çift j var gibi değil tam anlayamadığım için açıklayamıyorum olayı fakat ben bunu çift j fara çevirmek istiyorum farları değiştirmeden bunu açmanın bir yolu varmı gizli özellik yazılım vs... orjinal farları çok iyi o kadar kalitelisini tekrar bulabileceğimi sanmıyorum yardımcı olur musunz?

Öncelikle foruma hoşgeldiniz.
Aracınız tek J fara sahip çift J değil. Gizli özellikle çift J özelliğine sahip olamazsınız ne yazık ki.
Orijinal çift J farlar adaptif aydınlatmaya sahiptir.

yani benim merak ettiğim şu çift j far takarsam şuan takılı olan highlinedaki far gibi görüş vs. alır mıyım

Orijinal far alırsanız kesinlikle şu an kullandığınız fardan çok daha iyi performans alırsınız. (Bunun için ciddi bütçe gerekir)
Replika almayı düşünürseniz @Vagger_Boy geçtiğimiz günlerde aracına takmıştı yorumunu alabiliriz.

SY candır, anlaşılmıyor da çok kaliteli yapmışlar J leri sadece aracı çalıştırdığınızda far selamlama yok yukarı aşağı onun dışında aynısı🙏🏼

Aracım 2018 tek j far servisten orjinal çift j aldığımızda direk takıp devam mı yoksa beyin soket ya da başka bir parça değişimi gerekir mi?

Geri
Üst Alt