Golf 7 1.6 TDİ 60.000km'de triger değişir mi?

sifu

Yeni Üye
İsim
samet
Araç
golf 7 1.6 tdi conf
Merhaba forumda yeniyim. 2016 model gold tdi confortline kullanıcısıyım. Araçta motoru ilk çalıştırma sırasında gıcır gıcır şeklinde ses geliyor bir kaç dakika sonra ses kesiliyor. Motor ustası triger setinin değişmesi gerektiğini söyledi.
60.000km de triger seti değiştirmek mantıklı mıdır. Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum. İyi forumlar

Merhaba forumda yeniyim. 2016 model gold tdi confortline kullanıcısıyım. Araçta motoru ilk çalıştırma sırasında gıcır gıcır şeklinde ses geliyor bir kaç dakika sonra ses kesiliyor. Motor ustası triger setinin değişmesi gerektiğini söyledi.
60.000km de triger seti değiştirmek mantıklı mıdır. Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum. İyi forumlar
Usta doğru tespit etmiş. Bence değiştirin daha ciddi sorunlar vermeden..

Bencede değiştirin iki hafta önce değiştirdim işçilik dahil 6700 tl verdim schaeffler diye bir marka benim devir daim pompaya şu kaçırmıştı artı olarak o şıkırtı bana da geliyordu bilyeler değişti ses gitti

Screenshot_2023-06-11-21-16-01-159_com.miui.videoplayer.jpg

Screenshot_2023-06-11-21-19-30-714-edit_com.miui.gallery.jpgo ses bu rulmanlardan geliyor

bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum

Geri
Üst Alt