Mk7 makyaj aydınlatması kırıldı

İsim
A
Makyaj aydınlatmamın plastik cam şeklinde olan kapağı kırıldı.Nereden bulabilirim aliexpress e bi göz attım ama bulamadım. Çıkmacıları mı gezsem ? Yardımcı olabilecek var mı ?

@Fatih Tursun geçmiş olsun hocam pahalı bir parçaymış. Bundan sonra aynı sıkıntıya düşenlere yardımcı olması açısından linki paylaşabilirmisiniz.

@Fatih Tursun Uyanık servis güneşlikle beraber satmaya çalışmışlar yersee diye., makyaj aydınlatması tek olarak satılıyor çok kolay şekilde sök-çıkar yenisini tak şeklinde soket-sokete değiştirmeside kolay.. Serviste fiyatı 30-40 lira bişeydi.. parça kodunu bile biliyordum.. Uyanıklık mı desem milleti enayi yerine koymak mı bilemedim yaptıklarına.. Aliexpress'te 8 dolar+kargo masrafı+bekleme süresi+ikinci kalite yan sanayi ürün+arıza ışığı uyarısı yakma olasılığı ve daha pahalıya gelecek.. Başka bir servise sorun

Buyrun GTI makyaj aydınlatması değiştirme resimleri;

img01.png

img02.png

img03.png

img04.png

img05.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGillesdegerli hocam servisteki vatandaş kesin yanlış anlamıştır bunu ayna storu falan sandıysa yanlış fiyat vermiş olmalı

@EMRAH ATTS

olabilir Emrah hocam, dediğiniz gibi yanlış anlamış ta olabilir.. :) Dediğim gibi hem orjinalı hem pahalı değil, hem de sök-tak yenisini basit

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt