Ön cam değişimi

ariza

Üye
İsim
ali rıza
Aracımın ön camına uzun yolda bir kamyonu sollarken taş geldi ve 2cm uzunluğunda yatay bir çizgi şeklinde çatlak oluştu. (cam tamiri bu tip çatlaklarda olmuyormuş görüşüp bilgi aldım) Sizlere danışmak istediğim şey aracımın vosvogen kaskosu mevcut yılda bir kere kasko bozulmadan yetkili serviste orijinal cam değişim hakkım var, cam değişimi tramere işlenmiyor vede değer kaybı yaratmıyor diye biliyorum. Ön camı yetkili serviste değiştirdiğimde sorun yaşama ihtimalim varmıdır. Dikiz aynasında titreme, yüksek hızlarda uğultu vs yalıtımsal sorunlar gibi. Tecrübe ve fikirlerinizi paylaştığınız için şimdiden teşekkürler.

Merhabalar Benim aracimda 3 kez cam degisimi yapildi herhangi bir sorun olusmadi ugultu yada ses gibi

Upvote 0
Hocam eğer camı değiştirecekseniz cam değişiminin tramere bedelsiz çarpma veya herhangi bir şekilde işlenip işlenmediğini yazabilir misiniz?Benim camda çatlak kaskodan değiştirmek istiyorum ama hasar kaydı konusunda yeterli bilgiye ulaşamadım.

Upvote 0
Cam değişimi hiçbir şekilde kaskoda hasar kaydı olarak görünmez.

Upvote 0
Evet ben de daha önceden diğer araçlarımın ön camlarını değiştirmiştim. Sigorta yılda bir defa cam değişim hakkı veriyor tabi kasko olma koşuluyla ödeme yapmıyorsunuz. Hiçbir şekilde tramere işlemez. Hasar kaydı oluşturmaz.

Upvote 0
Kaskodan cam değişimi yaptım bedelsiz hasar kaydı işlendi, kasko firmasına sorduğumda da işlenmemesi gibi bir durum söz konusu değil zorundayız cevabı almıştım zaten.

Upvote 0
Kaskodan cam değişimi yaptım bedelsiz hasar kaydı işlendi, kasko firmasına sorduğumda da işlenmemesi gibi bir durum söz konusu değil zorundayız cevabı almıştım zaten.
cam hasari olarak isleyen kaskolar var ancak bedelsiz islenmesi ilginc. bedelsiz kayit, kaza olmus ancak sigortadan para cikmamis anlamina gelir normalde.

Upvote 0
Bende bugün bıraktım golf 8 i doğuşa ön cam değişimi için tramere işleniyor hasarsızlık etkilemiyormuş yılda 1 kez değişirse

Upvote 0
Sanırım kaskonun türüne göre değişiyor. Çünkü bizde bedelsiz hasar kaydı olarak işlenmedi. İlk defa sizden duydum.

Upvote 0
Hasar işlese ne olur işlemese ne olur? Sonuçta bu camın değiştiği tek bakışta anlaşılabilir.( Camın tarihinden )
Hasar işlese de cam değişimi olduğu için yazacak orada.
Bizim için önemli olan tek nokta hasarsızlığı etkilemeyecek olması.

Tavsiyem şerit takip destekli cam taktırın hazır elinize fırsat gelmişken. Kamera tesisat ve aktivasyon ile güzel bir donanıma sahip olursunuz.

Upvote 0

Geri
Üst Alt