Şampuan-yıkama ürünleri tavsiyelerinizi rica ediyorum

Citrus Pre Wash ‘ın pH değeri 9,5 ‘dir, yani PH Nötr değildir, bu ürünü grçmişte ben dahil pek çok arkadaşım kullandı, ürünün kir sökücülüğü iyi ama korumayı elliyor, En önemlisi ürünün (konsantre yapısı) çok düşük, 1:8 sulandırma oranı var, yani ekonomik değil sarfiyatı fazla, Mümkünse siparişi iptal edip Valet Pro Advanced Neutral Snow Foam veya Autobrite Magifoam Classic (Custard olmayan) almanızı öneririm.

Bilgi için teşekkür ederim firmayla görüşeceğim 👐

Dış :
Koch Chemie NanoMagicShampoo
Koch Chemie Reactive Rust Remover
Sonax High Speed Wax

İç :
Koch Chemie Green Star
Würth Prestige Sprey

Ön yıkama: Autobrite Magifoam
Kova yıkaması: Gyeon Bathe
Lastik-plastik temizliği: Shiny Garage Pure Black
Jant temizliği: Flowey R1
Lastik parlatıcı: Sonax Tire Gel
Dış koruma:Vonixx Blend, ADBL Syntetic Wax, TacSystem ShineeWax
Cam temizleme:K2 Nuta
Böcek Temizleyici: ADBL Bug Remover

İç Temizlik: Nanolex Interior Cleaner
Koku: Little Trees
Kurulama havlusu: Liquid Elements ve KlinKorea Twisted Havlu

Havlu olarak pek çok model kullandım en memnun kaldığım ürün Smartbee Babba ürünüydü, gsm si çok yüksek baya kullanışlı, geçenlerde de queendry aldım ama diğer model kadar performans alamadım, yinede güzel.
Havlu konusunda tek geçerim bu markayı.
Valet pronun havlusunuda kullandım , emiciliği çok kötü diye cila bezine çevirdim onu hatta.

Aynı zamanda Smartbee nin lastik parlatıcısından çok memnunum, kalıcılığı ve uygulama kolaylığı çok iyi, tam bir fiyat performans.

Havlu olarak pek çok model kullandım en memnun kaldığım ürün Smartbee Babba ürünüydü, gsm si çok yüksek baya kullanışlı, geçenlerde de queendry aldım ama diğer model kadar performans alamadım, yinede güzel.
Valet pronun havlusunuda kullandım , emiciliği çok kötü diye cila bezine çevirdim onu hatta.

Aynı zamanda Smartbee nin lastik parlatıcısından çok memnunum, kalıcılığı ve uygulama kolaylığı çok iyi, tam bir fiyat performans.
2 gün önce kurulama bezlerine bakmıştım da , gsm olarak smartbee nin reis olanı dikkatimi çekmişti. O ürün hakkında bilginiz var mı ? Biraz pahalıydı ama 😅

2 gün önce kurulama bezlerine bakmıştım da , gsm olarak smartbee nin reis olanı dikkatimi çekmişti. O ürün hakkında bilginiz var mı ? Biraz pahalıydı ama 😅
Reis modelini kullanmadım, ama babba modelini kesinlikle öneririm, 2 3 yıldır kullanıyorum yaklaşık, hala performansı çok güzel.

Sosyal medyada çok övülüyor diye alıp deneyeyim dedim. Brodry ve Queendry sipariş ettim. Fotoğraflarda sanki twisted pile gibi duruyordu. Fakat elime ulaştığında hayal kırıklığı oldu resmen. Havlular twisted pile değildi ve ince idi. Öylece geri iade ettim.
Babba da twisted pile değil, fotolarda öyle görünüyor. İnce yumuşak ipliksi yapısı var.
Twisted pile bir havlu kullanmadıysan onlardan birini deneyimlemeni tavsiye ederim. Bu havluları tek kullanımda unutturur, fiyatları da bunlardan pahalı değil. Smartbee nasıl twisted havlulardan daha pahalı onu da anlayamıyorum :)

Purestar, Klin, Adams Garage gibi markaların twisted pile havlularını öneririm yurtiçi satışı olan ürünlerde. Aynı boy babba 750 TL iken, purestar twisted 600 650 TL

Sosyal medyada çok övülüyor diye alıp deneyeyim dedim. Brodry ve Queendry sipariş ettim. Fotoğraflarda sanki twisted pile gibi duruyordu. Fakat elime ulaştığında hayal kırıklığı oldu resmen. Havlular twisted pile değildi ve ince idi. Öylece geri iade ettim.
Babba da twisted pile değil, fotolarda öyle görünüyor. İnce yumuşak ipliksi yapısı var.
Twisted pile bir havlu kullanmadıysan onlardan birini deneyimlemeni tavsiye ederim. Bu havluları tek kullanımda unutturur, fiyatları da bunlardan pahalı değil. Smartbee nasıl twisted havlulardan daha pahalı onu da anlayamıyorum :)

Purestar, Klin, Adams Garage gibi markaların twisted pile havlularını öneririm yurtiçi satışı olan ürünlerde. Aynı boy babba 750 TL iken, purestar twisted 600 650 TL
twisted pile dediğiniz havlu türünü yeni öğrendim, daha önceden valet pro markasının havlusundan memnun kalmayınca smartbee ye yönelmiştim tekrar, bana güzel gelmişti memnun olarak kullanıyordum, havlu alacağım zaman aklımda bulunsun.
ilk smartbee yi 2 ya da 3 yıl önce almıştım hala en performanslı havlum odur elimdeki :) zamanla kalitesimi değişti fikrim yok

twisted pile dediğiniz havlu türünü yeni öğrendim, daha önceden valet pro markasının havlusundan memnun kalmayınca smartbee ye yönelmiştim tekrar, bana güzel gelmişti memnun olarak kullanıyordum, havlu alacağım zaman aklımda bulunsun.
ilk smartbee yi 2 ya da 3 yıl önce almıştım hala en performanslı havlum odur elimdeki :) zamanla kalitesimi değişti fikrim yok
Ben de geçen sene ya da 1.5 sene önce almıştım o bahsettiklerimi. Daha önce bu tip iplik yapısında superclean markasının ürününü kullanmıştım, yeterli geliyordu ama twisted ı kullanınca ona elim gitmedi sonradan :) havlu olarak gyeonun tek taraflı twisted havlusu var bunlara benzer. Kimyasal ürün üreticileri mikrofiber işini beceremiyorlar genelde, aynı şekilde mikrofiberciler de kimyasalı :)

2020de almıştım liquid elements twisted havlumu, hala onu kullanıyorum. Yıkarken mikrofiber şampuanı veya yumuşatıcısız deterjan ile yıkamak mühim, yıkandıktan sonra köşelerdne tutup çırparak ipliklerin ayrılmasını sağlamak Su emiş performansını etkiliyor. Zaman zaman beyaz sirke de koyuyorum. Tabi cila tarzı ürünleri bununla kurulamamak da lazım.

Twisted pile tipi bir havlu alırsan elindekileri 2. Havlu konumuna itecektir :) büyük havlu sonrası bi de 40x40 olanını aldım, onunla da tampon, kapı altı falan gibi yerleri siliyorum, buraları silerken ıslanmıyor bile :D

Geri
Üst Alt