2014 POLO sürekli sileceklerin çalışması

LockDown

Yeni Üye
İsim
Yasin
Araç
POLO
Merhaba forumu yeni keşfettim, 2014 konfort paket Polo aracım var. Aracımı 2 ay önce aldım 1.2 tsi confortline paket, dün kontak açtığımda sileceklerim kafasına göre çalışmaya başladı, biraz araştırdım ve aracımda amerikan park ve kadran selamlama, laptimer kronometre falan açık olduğunu gördüm yazılım ile bunlar olmuş sanırım, sileceklerimin çalışması ile alakalı olabilir mi ? Acaba fabrikasyon yazılımı nasıl tekrar kurabilirim.

Yazilim degil kolda problem var
Hocam bazen kontak açıkken 1 dakika falan çalışmıyor sonrasında çalışmaya başlıyor, ve bazen 5 saniyede bir bazen 20 saniyede bazende 1 dakikada birkez silecekler çalışıyor, kolda sorun olduğunu cidden sanmıyorum.

Hocam bazen kontak açıkken 1 dakika falan çalışmıyor sonrasında çalışmaya başlıyor, ve bazen 5 saniyede bir bazen 20 saniyede bazende 1 dakikada birkez silecekler çalışıyor, kolda sorun olduğunu cidden sanmıyorum.
Siz bilirsiniz :)

Kol sökülmesi lazım. İcerisinde kart üzerinde kayan bir anahtarlama elemani var. Sikinti ordadir

Kolu yarın söktüreyim bakalım sökünce de devam edecek mi

Selamlar, cevap için biraz geç oldu biliyorum ama benimde başıma sizinle aynı durum geldi. Bende amerikan park açarken silecekler kendi kafasına göre açılıp kapanıyordu, ayrıca dış sıcaklık göstergesi kadranda -32 derece gibi bir şey yazılıyordu. BCM'yi söküp 5 dk bekledim, sonrasında açtığım özellikleri kapattım sorun düzelmişti. Bilginiz olsun

Geri
Üst Alt