fren balatası değişimi sonrası frende titreme sorunu

ahmetyusuf

Yeni Üye
İsim
Ahmet yusuf
arkadaşlar merhaba yaklaşık bir ay önce 50 binde ön fren balatalarını değiştirdim. braxis marka takıldı. özel servis bunu önerdi taktırdım. sorun yoktu ama dün uzun yol yaparken yüksek hızlarda fren yaparken titreme gibi bir şey hissediyorum ben mi kuruntu yaptım acaba yorumu olan arkadaşlar var mı

arkadaşlar merhaba yaklaşık bir ay önce 50 binde ön fren balatalarını değiştirdim. braxis marka takıldı. özel servis bunu önerdi taktırdım. sorun yoktu ama dün uzun yol yaparken yüksek hızlarda fren yaparken titreme gibi bir şey hissediyorum ben mi kuruntu yaptım acaba yorumu olan arkadaşlar var mı
Disklere baktırın. Olmadı tornalattırın yada değişim olacak. Aynı sorun bende de vardı torna ile hallettik

Upvote 0
Aynı sorun arkadaşımda vardı kafaya koydu disk balata değiştirecekti , önce lastikleri değiştireyim dedi değiştirdi balansta yapılıyor tabi sorunu çözüldü , lastik , balans , rot bunlarda olabilir

Upvote 0
teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için. diskin yıpranmasından dolayıymış. 2 3 bin kmde ya uyum sağlar dediğiniz gibi ya torna ya da değişim gibi çözümü. ben değiştirmeyi düşünüyorum

Upvote 0

Geri
Üst Alt