Mib 2 ünite yardim?

846/ video oynatmaz abicim

Yanlisiniz var

Mib 2 ler oynatmaz
Bilginize;

@HONEY ustad bu unite benim bu ekranda calisir mi?
Bu cihaz kendisi video oynatmaz. Discover Pro dışındaki cihazların kendi üzerinde usb veya sd karta atılan videoyu oynatma özellikleri yok. Hareket halinde iken oynatmaz normalde Discovery Pro'larda da ama açılabiliyor. Satıcınıza Discover Pro'lerda kendi üzerinde video oynatma varmış, bu cihaz kendi üzerinde mi oynatıyor yoksa carplay ile telefondan mı yansıtabiliyoruz şeklinde sormanızı öneririm.

CarPlay olan her cihazda telefonu jailbreak yada root yaparak yükleyeceğiniz özel programlar ile telefondan video'yu ekrana yansıtabilirsiniz, youtube vs uygulaması ile.

Bu cihaz kendisi video oynatmaz. Discover Pro dışındaki cihazların kendi üzerinde usb veya sd karta atılan videoyu oynatma özellikleri yok. Hareket halinde iken oynatmaz normalde Discovery Pro'larda da ama açılabiliyor. Satıcınıza Discover Pro'lerda kendi üzerinde video oynatma varmış, bu cihaz kendi üzerinde mi oynatıyor yoksa carplay ile telefondan mı yansıtabiliyoruz şeklinde sormanızı öneririm.

CarPlay olan her cihazda telefonu jailbreak yada root yaparak yükleyeceğiniz özel programlar ile telefondan video'yu ekrana yansıtabilirsiniz, youtube vs uygulaması ile.
Evet bende bu sekilde sordum acikcasi aracimda serit takip alve acc var navigasyonu bu nedenle istedim kordineli calişsin haritalari okusun diye ama uniyete para vereceksem bana video oynatma da sunmasıni isterim bilgi icin teşekkür ederim

Çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum ama madem acc ve şerit takip var, üniteyi uygun seçerseniz pacc de çalıştırabilirsiniz, yani acc ile giderken virajlarda yavaşlar araç kendisi :D

Çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum ama madem acc ve şerit takip var, üniteyi uygun seçerseniz pacc de çalıştırabilirsiniz, yani acc ile giderken virajlarda yavaşlar araç kendisi :D
Evet hatta yanlis mi biliyorum emin degilim ama arac,o yoldaki hiz sinirini gecmesine musade etmiyormuş

Video oynatma yok hocam

6.000 tl verirse alin riske deger

Ya da

Hic ugrasmayin almanya getirt bozuk saglam net degil riski var crackli degilse crack masrafi da var 11.500 tl navigasyonlu vereyim isterseniz unite gps anten dahil crackli tak calisti
Video oynatma yok hocam

6.000 tl verirse alin riske deger

Ya da

Hic ugrasmayin almanya getirt bozuk saglam net degil riski var crackli degilse crack masrafi da var 11.500 tl navigasyonlu vereyim isterseniz unite gps anten dahil crackli tak calistir
Ustad bu dedigin unitede video oynatma var mi?

Ustad bu dedigin unitede video oynatma var mi?

Hocam hic bir mib2 std de video oynatma yok

Video oynatma sart ise sizin icin harman unite almanizi oneririm

Harman unite 9.2 ekran çerçeve ve gps 4 parca 20.000 tl 2 /3 pikselli ekran

Piksel hatasız istiyorsaniz 23.000 tl

Ekli dosyalar

• IMG_1990.jpeg
    IMG_1990.jpeg
    206 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_1440.jpeg
    IMG_1440.jpeg
    219.8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_1428.jpeg