VAG Fest 2023

Golftutkusu olarak VAG Fest'e katılmalı mıyız?

• Katılalım, araçlarımızı sergileyip muhabbet ederiz.

Kullanılan: 16 47.1%
  • Katılmayalım, kendi aramızda bir organizasyon yapalım.

Kullanılan: 18 52.9%

• Kullanılan toplam oy
    34

Furkan

Moderatör
İsim
Furkan
Herkese merhaba;

Özelden ve geçen seneki konudan, VAG Fest'e forum olarak katılma talepleri aldığımız için böyle bir konu açıp kaç kişi oluruz bir bakalım dedik.

Bu sebeple oluşturduğumuz anketi oylamanızı rica ediyoruz :)

Screenshot_20230512_110410_Instagram.jpg

Golf tutkusu gecmiste 50 kere yaptı böyle bulusmalar

Adam başı 200 lira haraç / aidat /saadet zinciri giriş ödenegini vagfest e kaptırmadan

Yapılacak bulusma 100 kere daha güzel olur.

Elalemin 8,5 milyonluk e-tron audisine bakmaya niye 200 lira vereyim.??

Doguş showroomlarda var zaten.

Horozlu seker
Düdük seker
Araba kokusu/ deodorant
Stikır
Cekilişle detaling koruma paketi falan

Gec abi bunları.....

Saat 9-11 arası giriş için 200 tl bilet ücreti bana da biraz pahalı geldi ama 11 sonrası giriş -yer kalırsa- ücretsizmiş.

Ben o tarihlerde şehir dışında olacağım için katılamayacağım. Furkan hocam ve diğer hocalarımızdan katılmak isteyen varsa grup olarak toplanıp gidilebilir.

Ayrıca kendi organizasyonumuzu geçen sene Haziran ayı başında yapmıştık, yine talep olursa bir organizasyon yapabiliriz.

1683917714136.png

Biz bi arkadaşımla bilet aldık orada olacağız polo ve golf olarak :)

Adam başı 200 lira haraç / aidat /saadet zinciri giriş ödenegini vagfest e kaptırmadan

Horozlu seker
Düdük seker
Araba kokusu/ deodorant
Stikır

Gec abi bunları.....
Kendinize has tarzınızla yorumunuzu yaptınız yine hocam :)
Söylediklerinize büyük ölçüde katılıyorum fakat modifikasyon konusunda ufkumu açacak şeyler görmek ve instagramdan görüştüğüm insanların bir kısmıyla tanışıp muhabbet etmek niyetiyle gitmek üzere biletimi almıştım ben.

Forumdan böyle bir talep olunca karşılıksız bırakmamak adına böyle bir konu açtık. Ben orada olacağım, katılmak isteyip biletini alanlarla erken saatte güzel bir yere yerleşebiliriz.

Anket tamamlandıktan sonra Ahmet hocamın tavsiyesi üzerine whatsapp grubu üzerinden devam edeceğiz, son birkaç güne kadar anketi açık bırakırız muhtemelen.

Bu etkinliğe forum olarak katılsak da katılmasak da geçen seneki gibi Golftutkusu buluşması yapacağız inşallah. :)

Son düzenleme:
Ben geçen sene arkadaşın davetlisi olarak katıldım. Keyif aldım diyemem. Ama topluluk olarak orada olunursa sohbet muhabbet yapılabilir. Çok fazla curcuna olacak muhtemelen. Kalabalık oluyor. Erken çıkmak istesen biraz zor. Çıkacak yer bile yok yollara kadar araba çekiyorlar.

Horozlu seker
Düdük seker
Araba kokusu/ deodorant
Stikır

Gec abi bunları.....

Savatage hocam merhabalar,​

5 Yıldır giden ve farklı gözlemlerde bulunmuş birçok sponsor olanları tanıyan birisi olarak şöyle söyleyebilirim. 200TL geçen sene 100TL idi ondan önceki sene 50 ondan önce de zannedersem 25-30 gibi bir tutar topladılar. Bu tutarın toplanma nedeni tamamen organizasyon için yer kirası, ambulans kirası, sahne kirası, yönlendiren 10-15 personel gibi unsurlardan para toplanıyor.

Geçen sene bildiğim kadarı ile Ömerli'de olan yere 50.000TL gibi bir günlük kapatma parası ödediler. Çünkü orası da bir işletme haftasonu olması sebebi ile orası da ticari faliyet gösterdiği için karından vazgeçmiyor anlaşılıyor konuşuluyor orta nokta bulunuyor. Sonra orada sahne kuruluyor bir organizasyon bir emek var. Sponsorlarda örneğin beyaz garaj orada ithal ettiği jantlardan veya başka ufak hediyelerden destek veriyor kura karşılığı gerçekten birisine ücretsiz veriliyor. Bu kuradan geçen sene golf 7 air sistemi çıkan arkadaşım çat diye sarı siteye koydu sattı mesela.

Biraz eş dost tanıdık lazım iyi vakit geçirmek için yoksa tamam araba araba araba araba 1 saat sonra insanın canı sıkılabiliyor veya hava çok bunaltıcı olabiliryor gölge bir yerde arabanızı çekip arkadaş ile sohbet muhabbet hatta ufak bir yemek molası (illa oradan almak zorunda değilsiniz yanınızda getirin) güzel olabiliyor.

14:00-15:00 civarı tüm gün ölmesin diye ben çıkıyorum mesela her sene illaki egzoz patlatmalar müziği son ses açmalar oluyor bunlara da müdahale ediyorlar zaten.

saygılar sevgiler.

200 giriş parası
İcerde bi köfte ekmek bi kolayı 120 den aşagı vermezler (vag-food tarifesi)

Ben acıkmam böyle ortamlarda diyene bisey diyemem tabi.

320 lirayı

Golf tutkusu.com hazine sandığına atsan ve bu bulusmaya 12 kisi katılsa

320x12 = 3840 lira kasa olur.

Bu kasayla

Ortaya karısık

Kilolarca

Kuzu şis / tavuk şiş / pirzola / köfte

Atılır mangala

Yanına sınırsız mesrubat ayran gazoz termos cay.....

2,5 kilo baklava

Sınırsız muhabbet

Yanlız dikkat edilecek konu

Mangal basına nöbetci inzibat dikin

@HONEY bulusmanıza katılırsa
İstilacı çekirgeler gibi mangalın üzerindeki tüm malzemeyi siler süpürür

Vagfestteki Retrofit tezgahları konusuna gelince

İstanbulda oturana ankarada izmirde bursada büyüksehirlerde oturana bu retrofit mekanlarının adresi web sitesi / görselkeri zaten nette mevcut. Mekanlara google maps le gidiyorlar hersekilde kendi sehirlerinde.

Tunceli / ovacık da yasayan biri icin kalkıp taa istanbula gelip bu festivale katılmak tabiki mantıklı ...kendi sehrinde jantcı müslüm dışında retrofit mekanı yoktur sanırım...ondada anca replika tofaş jantları vardır....

2013 te golfturkiye nin polonezköydeki buluşmasına gitmiştim.Bende o zaman golf6 trendline vardı.Bomboş yani.Millete yeni çikmiş golf7 ler cam tavanlar pasifik maviler.
Tabii biraz burulmuştum.Ama sohbet muhabbet yiğinti kayıntı bol güzel zaman geçmişti.İstanbuldakiler gitsin güzel geçer

2013 te golfturkiye nin polonezköydeki buluşmasına gitmiştim.Bende o zaman golf6 trendline vardı.Bomboş yani.Millete yeni çikmiş golf7 ler cam tavanlar pasifik maviler.
Tabii biraz burulmuştum.Ama sohbet muhabbet yiğinti kayıntı bol güzel zaman geçmişti.İstanbuldakiler gitsin güzel geçer

Evet ben de vardım geçmiş zaman neredeyse on yıl olmuş çok iyi insanlar tanıdım golfturkiyede ama maalesef aralarındaki anlaşmazlık yüzünden güzelim forum mazide kaldı...

Vagfest e gidecek adam böyle gitmeli

Yoksa 657 memur kılık kıyafet nizamnamesi uygun karadüzen retrofitsiz stok golf 1,6 tdi mk7,5 le gitmenin alemi yok (ben)

Geri
Üst Alt