Golf 7.5 R Line Dönüşüm Serüveni

@MST42 hocamdan aldım J Led Far. Sy marka kendisinde ki en kaliteli Taiwan marka diyeyim. Daha montajını yaptırmadım ama güzel duruyor orjinaliylel baya birebir. Uzun hüzme kendinden ledli kısaya led alıyorsunuz ya da xenon :)
@MST42 hocam iletişim atabilirmisiniz ben de led ariyorum da

Merhaba hocam, Ankaradaysanız Mass Technic ve Opsiyonel Otomotiv var R body kit için oralar ile görüşebilirsiniz. Telefonla ulaşmak zor oluyor hafta içi gidip görüşmekte fayda var. Ben J farlarımda Photon Milestone kullanıyorum memnunum aydınlatma gayet güzel.
Farın yuvası için sabitleme aparatı kullandınız mı H7 ler için. Yoksa direk ledi takıyor muyuz Taiwan J ledler için hocam ?

Farın yuvası için sabitleme aparatı kullandınız mı H7 ler için. Yoksa direk ledi takıyor muyuz Taiwan J ledler için hocam ?
Ben kendim montaj yapmadım ama far takılmadan ledleri montajladılar, By Carbon'da yaptırmıştım.

1- Kendinden ledli olan J farlar su an en ust kalitedeler. Passat dizayn farlar gibi hatasiz odaklama yapiyorlar.
2-taiwan uretim olmali, cin modeller kalip olarak kucukler ve çok esnekler
3-gerek yok

Hocam golf 6’lar için olan taiwan farlar hakkında bilginiz var mı acaba?

Evet var :) hangi konuda tam olarak

Genel kaliteleri nasıldır hocam? Bazı farlarda fazlaca sorun var mercekleri çok iyi değil tarzında yorumlar aldım kafam karıştı. Güzel bir replica mercekli far alıp led takmak istiyorum tavsiye eder misiniz? Hangi satıcıları önerirsiniz?

Genel kaliteleri nasıldır hocam? Bazı farlarda fazlaca sorun var mercekleri çok iyi değil tarzında yorumlar aldım kafam karıştı. Güzel bir replica mercekli far alıp led takmak istiyorum tavsiye eder misiniz? Hangi satıcıları önerirsiniz?
Golf 6ya takilacak en kaliteli far 8 dizayn. Onu sevmiyorsaniz 7.5 dizayn da gayet iyidir. Nokta ledli ler en alt kaliteler. Tabii tavsiye ederim

Golf 6ya takilacak en kaliteli far 8 dizayn. Onu sevmiyorsaniz 7.5 dizayn da gayet iyidir. Nokta ledli ler en alt kaliteler. Tabii tavsiye ederim

Anladım hocam, ben oem görüntü sevdiğim için nokta ledli olanlardan almak istiyordum. Nokta ledli olanların alt kalite olması üzücü 🙁

Geri
Üst Alt