Rölantide titreme sorunu ? ÇÖZÜLDÜ

Mekin

Üye
İsim
Mekin
Merhaba dostlar. 2016 mk7 golf 1.2 tsi dsg comfort aracımın rölantide titreme sorunu var 60bin bakımı geliyor. Bujilerini ve filtrelerini değiştireceğim etkisi olur mu bilmiyorum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımız var ise deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.

Yağı değiştirdim üstelik çift yağ değişimi yaptık. Mann yap filtresi ve LM 4200 ile değişim yapıldı. Bujileri değiştirmiştik. Hala titreme geçmiyor. Sırada ne var :)
Yapma hocam ya..

Cidden ben de merak ettim simdi, umarim en kisa zamanda çözülür sorununuz..

Upvote 0

Konuyu çözmüş bulunmaktayım. Sorun şanzıman kulağı (takozu). Değiştirin hatta motor kulağı ile beraber ikisini değiştirin. sorun çözülecektir. saygılar.

Upvote 0
Konuyu çözmüş bulunmaktayım. Sorun şanzıman kulağı (takozu). Değiştirin hatta motor kulağı ile beraber ikisini değiştirin. sorun çözülecektir. saygılar.
Hocam bende de benzer bir sorun var. takozu orijinal mi aldınız? ve maliyetini paylaşabilir misiniz?

Upvote 0
Hocam merhaba bende de 1.4 tsi var. Rölantide titreme yapıyor. Aynı zamanda bazen 1-2 geçişte vuruntu da var sorun volant ya da kavrama kaynaklı dediler ama bununla bir ilgisi olabilir mi acaba?

Upvote 0

Geri
Üst Alt