Ankara'da Golf 8 impression park sensörü montajı

Karayel8

Üye
İsim
Karayel
Araç
Golf 8
Ankara da Golf 8 impression için orijinal park sensörü montajı yaptırılacak yer tavsiyesi olan var mı?

Bağlıca Opsiyonel Otomotiv var duyduğum ama bazı yorumlar beni biraz düşündürdü.

Ankara'da park sensörü montajı yaptıran arkadaşlar yok mu hiç?

Merhaba ivedik organize san. kaygusuz oto Necati kaygusuz var işinin ehli bir kişidir.

Opsiyonel Otomotiv’de sanırsam golf 8 ler için bi kampanya vardı. Kendileri ile görüşebilirsiniz arayıp. Formentor ile Golf 8 lere ay sonuna kadar mı neydi kampanya tam emin değilim görüşün isterseniz bi

Cevaplar için teşekkürler. Opsiyonel ile görüştüm ama mesaj atıyorsun cevap gelmiyor, biraz ilgisizler maalesef.

Necati abi varken düşünme başka bir yeri. Gittin, bıraktın, aldın, mutlu oldun.
Necati Usta sanki motor ustası gibi geldi bana. Park sensörü işi yapıyor mu acaba? Telefon numarası da yok. En iyisi gidip yüz yüze görüşmek.

Cevaplar için teşekkürler. Opsiyonel ile görüştüm ama mesaj atıyorsun cevap gelmiyor, biraz ilgisizler maalesef.
Yoğun olduklarını düşünüyorum. Ne zaman görsem telefon trafiğinde oluyor kendileri. Arayarak bi iletişime geçmeyi deneyin derim

Boşverin hocam, ben öylesine tavsiye verdim. Necati ustanın ne iş yaptığını bile bilmem :)
Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Müsait bir zaman görüşeceğim Necati Ustayla. İyi bir usta ile tanışmak iyi olur. Bu iş olmaz başka bir iş için fikir alınır. İyi usta bulmak çok önemli.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Müsait bir zaman görüşeceğim Necati Ustayla. İyi bir usta ile tanışmak iyi olur. Bu iş olmaz başka bir iş için fikir alınır. İyi usta bulmak çok önemli.
instregramdan yazın Necati usta müsait olduğunda mutlaka cevap verir. İnstegram adresi @necati_kaygusuz

Ankara Bağlıca Opsiyonel Otomotiv de park sensörü montajını yaptırdım. Gayet güzel yapıldı ve oldukça memnunum. Bu arada gerçekten de çok yoğunlar.

Park sensörü çalışınca müzik sesini kısma ayarı pasif yalnız. Bir kez ayarladım nasıl olduysa ama şimdi sürekli pasif. Yardımcı olacak var mı bu konuda? (Basit bir şeyse kendim halledeyim.)

Son düzenleme:

Ankara Bağlıca Opsiyonel Otomotiv de park sensörü montajını yaptırdım. Gayet güzel yapıldı ve oldukça memnunum. Bu arada gerçekten de çok yoğunlar.

Park sensörü çalışınca müzik sesini kısma ayarı pasif yalnız. Bir kez ayarladım nasıl olduysa ama şimdi sürekli pasif. Yardımcı olacak var mı bu konuda? (Basit bir şeyse kendim halledeyim.)
Hayırlı uğurlu olsun hocam. Ben oraya ne yaptırdıysam hep yüzüm gülerek ayrılmışımdır. Sizde öyle ayrılmışsınızdır umarım.

Aracım Golf 7.5 olduğundan yardımcı olamayacağım size yalnız Koray Bey’i arayın sorun, çözüm bulacaktır sizlere yardımcı olur…

Geri
Üst Alt