şu olaydan bir türlü kaçamayacağız anlaşılan

snoppy

Katılımcı Üye

İsim
Erhan
o kadar boş yer varken kapının dibine kadar yaklaşan ve sonra bu olaya sebebiyet verenleri anlamıyorum, anlamayacağım. s=s20

13.05.2016.jpg

@snoppy ben bu durumlara o kadar sinir oluyorum ki yanindaki araca hic dikkat etmeden kapilari aciyorlar. Ne zaman otoparka biracak olsam aractakileri indiriyorum ve mutlaka duvar dibine sifir birakiyorum ki diger taraftaki rahatca acsin binsinde vurmasin diye

Siz dikkat ediyorsunuz da karşıdaki dikkat etmez malesef

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her ne yaparsak yapalım maalesef ki ülkemizdeki algı değişmediği sürece bu durumları hep yaşayacağız hocam :(  Herkes aracına bizler gibi tutkuyla bağlı değil ve bir hurda parçasıymış gibi vura kıra hoyrat bir biçimde kullanıyorlar. Aklım almıyor gerçekten. Çok geçmiş olsun. 

o kadar boş yer varken kapının dibine kadar yaklaşan ve sonra bu olaya sebebiyet verenleri anlamıyorum, anlamayacağım. s=s20 /monthly_2016_05/13.05.2016.thumb.jpg.c56c67ec8cbf7b64a368562874a1a844.jpg
Cok.gecmis olsun hocam. Turkiye de arabayi sebepsiz yere cizenler kuralsiz bir sekilde parkedip cizenler hersey mevcut. Artik parkederken biryere sote yer bakiyorum gercekten. Sadece kapi kolu olmasi rutus ile halledilir hocam. Gozunuze cok batarsa boyatin kapi kolu onemli degil kapiya birsey olmasin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecmiş olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt