Memnun olduğunuz ve tercih ettiğiniz yağ markası?

Memnun olduğunuz ve tercih ettiğiniz yağ markası?

• Castroll 5-30 Partiküllü edge

Kullanılan: 10 11.2%
  • Mobil 5 30

Kullanılan: 4 4.5%
  • Motul

Kullanılan: 9 10.1%
  • Shell 5 30

Kullanılan: 6 6.7%
  • Liqui moly

Kullanılan: 60 67.4%

• Kullanılan toplam oy
    89
Merhaba Arkadaşlar,

Aracımın yağ bakımı Nisan ayında.
Zam gelmemesi için şimdiden man marka filtrelerimi ve yağımı alacağım.

En son 1.2 Tsi aracım için castroll edge kullandım ama lmolly e geçmek istiyorum.

Güvenilir tercih ettiğiniz site link paylaşabilir misiniz ?

Merhabalar, aracım 93.000 KM’de Golf 7 1.4 TSI 125 bg. Liqui Molly yağ almak istiyorum. Hangi yağı önerirsiniz?
Aracımın yağ filtresi, hava ve polen filtresini internetten hangi web sitesinden sipariş etmeliyim? Hangi markayı önerirsiniz?

Merhabalar, aracım 93.000 KM’de Golf 7 1.4 TSI 125 bg. Liqui Molly yağ almak istiyorum. Hangi yağı önerirsiniz?
Aracımın yağ filtresi, hava ve polen filtresini internetten hangi web sitesinden sipariş etmeliyim? Hangi markayı önerirsiniz?
Ben de 1.2 TSi için l molly 4200 toptec 5.30 aldım. 1.4 ile aynı diye biliyorum. Filtrelerimi mann olarak tercih ettim. İstanbul Maslak Atatürk Oto sanayiden aldım.

Ben de 1.2 TSi için l molly 4200 toptec 5.30 aldım. 1.4 ile aynı diye biliyorum. Filtrelerimi mann olarak tercih ettim. İstanbul Maslak Atatürk Oto sanayiden aldım.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Muğla/Fethiye’de ikamet ediyorum. Sanırım internetten sipariş vereceğim. Web sitelerinde araştıracağım.

** www.onlineyedekparca.com

Son 1 yıldır burdan sipariş veriyorum filtreleri. Gayet memnunum. Ben kendimce orjinal ürün sattığını 1-2 püf noktasından tespit ettim. Mann filtre satıyorlar çoğunlukla. Sizler de araştırabilirsiniz.

Geri
Üst Alt