Mini stepne yerine normal lastik sağmıyor

Asya

Yeni Üye
İsim
Savaş
Mini stepne yerine normal stepne aldım ancak vida yeri ilerde kaldı ve sabitleyemedim :( kilit kaplamasını düz değil dairesel olması gerektiğini anladım . Benim sorum servisten dairesel kaplama alsam pimleri uyur mi?

Mini stepne yerine normal stepne aldım ancak vida yeri ilerde kaldı ve sabitleyemedim :( kilit kaplamasını düz değil dairesel olması gerektiğini anladım . Benim sorum servisten dairesel kaplama alsam pimleri uyur mi?
Onun için kompe bagajda olan yedek teker koyma yerını degıstırmen lagzım
İnce teker alsan daha ıyı olur
Normal olarak da zaten servis artık yedekteker olarak isteğe baglı ince teker koyuyor standar olarak ta teker tamir kitı konuyor

Millet ince ararken tam boyu ne yapacaksınız hocam?

Bagajı büyütmek için servisten orijinal 17 jant-lastik yerine mini stepne sormuştum,
öyle stepne almakla olmaaaz, bagaj havuzu değişecek demişlerdi
İnanmamıştım. Demek doğruymuş

Valla bende yazın Türkiye'ye geldiğimde stepne yerine tam boy jant lastik atmıştım bagaja.
(Daha önceki seyahatimde Slovakya da tekerim yırtılmıştı ve yedek tekerleğim yoktu)

Bende birde bagajda dynaudio'nun subwooferi vardı onu ve vidasını söküp öyle sığdırmıştım. Sizdeki nasıl sığmadı hocam?

Bagajı küçülttük tabi tekeri sığdırmak için ama yedek lastiksiz çıkmaktan iyidir.

Yoksa ben konuyu yanlış mı anladım?

Sırf bu sebepten ince stepne aldım. Sorunsuz kullanıyorum.

2016 model golf 7 nin şase numarası ile servisten aldım taktırdım . Şimdi iki stepnede uyumlu oldu

Geri
Üst Alt