🧿 Golf8 İmpression & Life Llumar Cam Filmi Retrofit "Türkiye'de İlk"

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Merhaba paylaşmamışım paylaşayım dedim...

Aracı alınca cam filmlerimizi Tanzer kardeşimde yaptırdıktan sonra benim gibi detaycı olanlar var ise fotoğraflar dan görüldüğü üzere ufak kelebek camlarını genelde yapamazlar Tanzer de bu işlemi uygun fiyata yaptırabilirsiniz...

B7419715-3FE7-4873-838F-072D89C981C9.jpeg
503DD847-AA8D-41F3-85F0-43CE74B9B2E8.jpeg
B45CCA78-80BC-4BD9-82DA-7CFFD089C7D2.jpeg
EAA7D1DB-1967-45B8-A377-21F98D3D0E17.jpeg

Son düzenleme:

Kimisi hiç yapamıyor, kimisi de dışardan yapıyor. Doğrusunu yapabile az dediğin gibi abi.
Benim cam filmi ustam da zamanında güzel bir işçilikle olması gerektiği gibi yapmıştı. :) (y)

Kimisi hiç yapamıyor, kimisi de dışardan yapıyor. Doğrusunu yapabile az dediğin gibi abi.
Benim cam filmi ustam da zamanında güzel bir işçilikle olması gerektiği gibi yapmıştı. :) (y)

Haklısın...

Tanzer de dışarıdan ölçü alınıp içerden yapılıyor zaten sırf o dar alanlar için ufacık malzemeleri var:)

@metinkar

Ara sıra şöyle aracın resimlerini koyun tabi hocam. Bizde maşallah diyelim

Forumda Aracın fotosu 3 tane , retrofit ekipman fotoları 3000 tane şu ana kadar (saydım)

Metin hocam jantlar küçük gibi durmuş, size 18-19 jant nasıl güzel giderdi. :) Şaka bir yana maşallahınız var...

Merhaba hocam hayırlı uğurlu olsun. Bende aracıma Rayban U.S.A marka 2.5 numaraya denk gelen cam filmini ön cam hariç tüm camlara uygulatmıştım. Yalnız yapan yer hiçbir Golf’ün kelebek camlarına yapamıyoruz demişti. Ankara’da kelebek camlara el atabilecek önerebileceğiniz yer var mıdır ? @metinkar

Merhaba hocam hayırlı uğurlu olsun. Bende aracıma Rayban U.S.A marka 2.5 numaraya denk gelen cam filmini ön cam hariç tüm camlara uygulatmıştım. Yalnız yapan yer hiçbir Golf’ün kelebek camlarına yapamıyoruz demişti. Ankara’da kelebek camlara el atabilecek önerebileceğiniz yer var mıdır ? @metinkar

Maalesef orada tanıdığım yok zaten bu işlemi yapacak Tanzer gibi ne firma ne de usta bulunur herhalde Tanzer bana göre şampiyonlar liginde araçlar uçak modunda...

https://instagram.com/tanzercamfilm?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Ben 2,5 sene sonra sıfır mk9 alsam (bi de manuelse keyfim bi milyon)

Hergün vesikalık resme boğardım forumu.

Bu arada ???
Mk8 e facelift yapmadan direk mk9 a gececekler gibi geliyor bana??
Elektrikli geliyor ID.3. ID4.
Golf bitcek

Geri
Üst Alt