Tiguan için lastik önerisi

umutkrds_

Üye
İsim
Umut
Araç
2017 Tiguan
Merhabalar, öncelikle herkese iyi forumlar. 2017 Tiguanım için lastik arıyorum fakat marka ve model seçeneği oldukça fazla bunun yanında fiyatlarda oldukça değişken. Aracım de 17 inç jantlar mevcut, çiftçilik yaptığımdan dolayı aracı oldukça bozuk yollara sokmak zorunda kalıyoruz araç neredeyse her gün 40km yol yapıyor bunun yaklaşık 10km bozuk fakat geri kalan yollar oldukça düzgün. Şuan aracımın altındaki Michelin Primacy 3'ten konfor anlamında hiç memnun değilim. Kullanım koşullarına uygun ve yumuşak, konforlu lastik önerebilir misiniz?

Merhaba. Ben 2016 highline kullanıyorum 235 55 18. Yazlık michelin primacy 4 var kışlık bridgestone blizzak lm005 kullaniyorum. Bridgestone çok sert memnun kalmadım. Yazlık bakıyorsanız continantel ya da michelin tavsiye ederim.

Merhaba. Ben 2016 highline kullanıyorum 235 55 18. Yazlık michelin primacy 4 var kışlık bridgestone blizzak lm005 kullaniyorum. Bridgestone çok sert memnun kalmadım. Yazlık bakıyorsanız continantel ya da michelin tavsiye ederim.
Teşekkür ederim hocam, bildiğiniz yumuşak konforlu model var mı tavsiye ettiğiniz markalarda? Goodyear efficientgrip performance hakkında bilgi veya deneyiminiz var mı?

Teşekkür ederim hocam, bildiğiniz yumuşak konforlu model var mı tavsiye ettiğiniz markalarda? Goodyear efficientgrip performance hakkında bilgi veya deneyiminiz var mı?
Goodyear kışlık kullandık çok memnunduk ama yazlık tavsiye etmiyorlar. Michelin çok yumuşak belki arazi şartlarında memnun kalmazsınız. Continantel memnun eder sizi diye düşünüyorum.

Merhaba hocam. Tiguan aracımda 235 55 18 ebatlarda Goodyear Efficientgrip 2 Suv kullanıyorum yazlık olarak. Konfor sessizlik tüketim ıslak zeminde tutuş konusunda aşırı memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Negatif bir taraf bulamadım açıkçası şimdiye kadar.
Çok araştırarak almıştım. Çok da memnun kaldım.

Golf 7 aracımda Michelin Primacy 4+ kullanıyorum. Sessizlik anlamında en iyisi.

Olur Bülent abi neden olmasın :)

Merhaba hocam. Tiguan aracımda 235 55 18 ebatlarda Goodyear Efficientgrip 2 Suv kullanıyorum yazlık olarak. Konfor sessizlik tüketim ıslak zeminde tutuş konusunda aşırı memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Negatif bir taraf bulamadım açıkçası şimdiye kadar.
Çok araştırarak almıştım. Çok da memnun kaldım.
[/URL]
Çok teşekkür ederim galiba ayni lastiği tercih edeceğim.

Geri
Üst Alt