Çamurluk, Kaput ve Far PPF Kaplama

lacuna ve stek arasında kararsız kaldım, garanti süreleri çok önemli değil bana kalırsa 2-3 sene sonra değiştirmek daha sağlıklı. istanbulda afm süleymanda lacuna marka var acaba iyimidir? @cenkkoroglu
Yakın bir arkadaşım Golf 8 aracına Lacuna marka (200 micron) yaptırdı, Special Works bayram işinin ehlidir, en önemli husus; işin başından sonuna kadar sadece tek bir araçla ilgilenir,

Stek eskiden alternatifi olmadığı için herkes en iyisi o diye bu markayı yaptırmak zorunda kalıyorlardı, Stek bir süre sonra sararma yaptığı şikayetleri ara-sıra duyuyoruz, stek orta segment bir marka, ama ürünü getiren distribütör firma hiç bir şekilde ürününün arkasında durmuyorlar,

Lacuna markası (Madico) bünyesinde olan bir firmadır, Madico şirketi bu sektördeki nadir hammadde üreticilerinden biridir, Bütçenize göre Lacuna veya Madico marka PPF seçebilirsiniz,

Bu işi yapan diğer çoğu yerde gittiğiniz yerdeki (çalışan personeller) aracınız üzerinde (çıraklık-kalfalık-ustalık) eğitimlerini alırlar, special works bayram ustaya benim selamımı söyleyin yardımcı olacaktır.

Geçen perşembe araca stek dynolite kaplama yaptırdım. Cumartesi avm otoparkında bir gamze bırakmışlar. Araç 10 günlük haliyle biraz sinir oldum. Göçükçü bir ustam var folyoyu sökmeden cam arasından bir deneyecek. Folyoyu sökmek istemiyorum ; kaput çamurluk ve kapılar 25 bin tl ye yapıldı.
Aklıma takıldı 🙂 Folyo yeni olduğu için çıkartılıp tekrar kullanılabilir mi ?

Ekli dosyalar

• IMG_8291.png
    IMG_8291.png
    635.8 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_8274.jpeg
    IMG_8274.jpeg
    209.3 KB · Görüntüleme: 28
Merhabalar. Golf 8 2023 model aracımı ikinci el olarak aldım. Araç 6-7 aylık olmasına rağmen benden önceki arkadaş fırçayla yıkama yapmış veya ondan habersiz yapılmış olduğundan kılcal çizikler mevcut araçta. Bulunduğum sitede çok fazla kedi olduğundan sürekli kaput ve tavana çıkma söz konusu. Ayrıca araç atlantik mavisi renginde olduğundan da güneş yanığı ve kir konularında da hassas durumda. Çiziklerden korunmak için en mantıklısının ppf olduğunu öğrendim. Uygulama yapmadan önce çizikler vs. Gideriliyor mu? Ankara’da memnun kalacağım ve fiyat olarak da aşırı yormayacak yerleri önerebilirseniz sevinirim? İyi forumlar

Merhabalar. Golf 8 2023 model aracımı ikinci el olarak aldım. Araç 6-7 aylık olmasına rağmen benden önceki arkadaş fırçayla yıkama yapmış veya ondan habersiz yapılmış olduğundan kılcal çizikler mevcut araçta. Bulunduğum sitede çok fazla kedi olduğundan sürekli kaput ve tavana çıkma söz konusu. Ayrıca araç atlantik mavisi renginde olduğundan da güneş yanığı ve kir konularında da hassas durumda. Çiziklerden korunmak için en mantıklısının ppf olduğunu öğrendim. Uygulama yapmadan önce çizikler vs. Gideriliyor mu? Ankara’da memnun kalacağım ve fiyat olarak da aşırı yormayacak yerleri önerebilirseniz sevinirim? İyi forumlar
Merhaba çizik gidermeden yapan da çok var ama mantıklı değil. Benim aracım da ikinci el olduğu için ilk olarak çiziklerinden arındırıp korumaya almaktı amacım. Detaycı Adam Mert’den fiyat alabilirsin, tavsiye ederim. Mavi Golf Cenk tavsiye etti derseniz beni de hatırlayacaktır.

günaydın arkadaşlar, hayırlı Ramazanlar olsun;
forumdaki her arkadaşın bir yorumu ve yaşadıkları var buna bağlı olarak fikirleri oluyor.
benim fikrim şiddetle ön tampon farlar kaput ve çamurluklara ppf kaplatmayı öneririm.
hatta ön cama yaptırmadığıma bin pişman oldum mercimek kadar taş aracın ön camını çatlattı içim gitti :rolleyes:
eskiden derlerdi uzun yolda öndeki araçın arka lastiklerinden geriye doğru taş fırlatır denilirdi şimdi şehir içinde de aynı olay ile karşılaşabiliyorsunuz her yerde sarı kum kamyonları çakıltaşı döke döke gidiyor aklınıza gelmeyecek yerde mermi gibi araça çarpıyor çiziyor yada camınızı kırabiliyor.

son sözüm yolunuzda farınızda açık olsun ...

Geri
Üst Alt