Katlanabilir yan aynalar

gokayozyer

Üye
İsim
gökay
dostlar merhaba . 2013 hg donanım 140lık bigolf aldım. yan aynalar katlanabilir fakat motoru çalıştırmadan açılmıyorlar..daha öncede 2015 1.4 125lık hg donanım kullanmıştım. onda arac anahtardan açıldığında motor calışmadan acılıyordu.. bikaç gizliözellik acıktı onlarıda normale donderdim pek sevmediğimden ama aynalarda değiştirilmiş bişey görünmüyor. bifikriniz varmı acaba..

Merhaba hocam. Orjinal yani fabrikasyon düzeni anahtardan araba açıldığında aynaların açılması ve tam açık konumda olduğunda altında ki beyaz ışığın yere yanması olur (açılırken ki esnasında da yanmaz). Kapı beyin modüllerinize bi baktınız mı ona stock bi 7.5 highline yazılımı attırabilirsiniz çok rahatsız ediyor ise bu durum sizi

Upvote 0
Aracin icindeyken aynalarin acilmasi rahatsiz edici evet. Veya ben alisamadim. 7.5 kasanin ayna ile ilgili yazilimini atayim dediniz dimi. Yanlış anlamadim. ? Peki nereden bulabilirim acaba. Bide arac icindeki yazilim oynanmamissa nasil olur bu durum onu anlamadim. Yazilimi kontrol eden usta aynalarin sonradan katlanabilir takilmis olabilecegini soyledi. Ama servisten katlanabilir ayna ile geldigini ogrendim. Yani opsiyon listesinde var. Tesekkurler ilginiz icin. Yazilim atan ustaya bi sorayim.

Upvote 0
Hangi ilde yaşıyordunuz yönlendirmeye çalışayım sizi. Elinizde gerekli aparatlarınız var mıydı obd girişinden bağlanmak için

Upvote 0
Hangi ilde yaşıyordunuz yönlendirmeye çalışayım sizi. Elinizde gerekli aparatlarınız var mıydı obd girişinden bağlanmak i
batıda değilim bi süre batmandayım dostum. malesef kablomda yok ama burada bağlanıp yazılım atan ustalar var.. işin tuhafı bi olumsuzluk görünmüyor yazılım ekranında. bikaçtane gizli özellık acık görünüyordu onları düzeltti ve farika ayarlarına döndü..ayna bu halde kaldı.

Upvote 0
kapı beynine baksınlar hocam söylerseniz eğer onda açılma kapanma durumu kontrol edilir

Upvote 0
Yazılımla olmaz ise kapı döşemesinin altında ki beyni çıkarıp ona baksın bi takıp

Upvote 0

Geri
Üst Alt