Sol Ayna Camı Kırıldı

İsim
İbrahim Başkurt
Hayırlı akşamlar hayırlı kandiller öncelikle, az önce yolun ortalık yerinden yan yana yürüyen 3 suriyeli vatandaşımızın kolunun çarpması yüzünden sol ayna camım kırıldı polis çağırdık vs haliyle ben şuçlu çıktım yaya istediği gibi yürürmüş ben dikkat etmem gerekiyormuş gerekirse yolun ortasında durup geçmelerini beklicekmişim salak saçma konuşmalar yaşadık 3 gün sonra e devletten tutanak sonucuna göre hareket edicekmişim felan velhasıl kelam görsellerdeki gibi ayna sağlam çok şükür sadece ayna camı takılması gerekiyor orjinal mi takmam gerekir yan sanayi olsa olur mu? İnternetten sipariş versem önereceğiniz bir yer var mı? Dikkat etmem gereken birşey vs varsa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar 83203E63-DB5B-4108-9D41-54FFE5B09DD4.jpeg9B4FFFFA-BD98-4321-B6BE-103BDEE6355D.jpegE4CD20B4-AB75-4993-98B1-E521902EB2DC.jpeghayırlı akşamlar

Aynası gitmiş rezidans kısmı kalmış, dert etmeyin, aynayı en dip alt konuma getirin yukarıdan elinizle tutup çekin kalan parçayı çıkartın. Dikkat etmeniz gereken birşey yok, rezidans standart geliyor, golflerde aynada kör nokta uyarı sistemi yok. Standart bir cam alın uygun takın yerine geçme olduğu için uğraşmazsınız. Geçmiş olsun

Geçmiş olsun hocam orjinal çıkma falan satan çıkarsa forumdan alabilirsiniz. İnternette satılanlar da alınabilir kalitesine dikkat edin aynanın ısıtmalı ve açılı olması gerek zaten sağ taraftakiyle kıyaslar anlarsınız, alelade cam takmayın taktırmayın görüş alanı açısı önemli

Aynası gitmiş rezidans kısmı kalmış, dert etmeyin, aynayı en dip alt konuma getirin yukarıdan elinizle tutup çekin kalan parçayı çıkartın. Dikkat etmeniz gereken birşey yok, rezidans standart geliyor, golflerde aynada kör nokta uyarı sistemi yok. Standart bir cam alın uygun takın yerine geçme olduğu için uğraşmazsınız. Geçmiş olsun
Peki hocam kalan parça çöp mü yoksa ayna bunun üzerine felan mı yapıştırılıyor yoksa büyün bi parça olarak mı alıp takmam lazım nasıl oluyor tam? Sağolun hocam

Geçmiş olsun hocam orjinal çıkma falan satan çıkarsa forumdan alabilirsiniz. İnternette satılanlar da alınabilir kalitesine dikkat edin aynanın ısıtmalı ve açılı olması gerek zaten sağ taraftakiyle kıyaslar anlarsınız, alelade cam takmayın taktırmayın görüş alanı açısı önemli
Önereceğiniz bi marka birşeyi var mı peki hocam? Normal standart golf 7 uyumlu aynalar genelde ısıtmalı olmuyor mu zaten?

Hayırlı akşamlar hayırlı kandiller öncelikle, az önce yolun ortalık yerinden yan yana yürüyen 3 suriyeli vatandaşımızın kolunun çarpması yüzünden sol ayna camım kırıldı polis çağırdık vs haliyle ben şuçlu çıktım yaya istediği gibi yürürmüş ben dikkat etmem gerekiyormuş gerekirse yolun ortasında durup geçmelerini beklicekmişim salak saçma konuşmalar yaşadık 3 gün sonra e devletten tutanak sonucuna göre hareket edicekmişim felan velhasıl kelam görsellerdeki gibi ayna sağlam çok şükür sadece ayna camı takılması gerekiyor orjinal mi takmam gerekir yan sanayi olsa olur mu? İnternetten sipariş versem önereceğiniz bir yer var mı? Dikkat etmem gereken birşey vs varsa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar Ekli dosyayı görüntüle 63387Ekli dosyayı görüntüle 63388Ekli dosyayı görüntüle 63389hayırlı akşamlar
Suclu cikman normal cunku yaya her zaman haklidir. Suriye Norvec farketmez. Durup gecmelerini beklemen lazim. Senin bir aynan gider ama onun cani. Ayna mi Can mi onemli.
Yaya ve motorculari azami kollayacaksin bu budur.
Ayna cami Istanbuldasin sanirim tum sanayilerde VW parcacilarda var. Ister orjinal ister yan sanayi.

Önereceğiniz bi marka birşeyi var mı peki hocam? Normal standart golf 7 uyumlu aynalar genelde ısıtmalı olmuyor mu zaten?
Bildiğim marka yok ama internetten alacaksanız olumlu yorumları olan bir satıcıdan alabilirsiniz, ısıtmalı olmayanları da varmış sanırım ben aklıma gelmişken dikkat etmeniz gerekenleri söyledim sadece

Yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi sanayide wv parçacılarında da vardır oradan da alabilirsiniz

Hatta aklıma gelmişken şunu da söyleyeyim rezistans sağlamsa sadece cam da bulup yapıştırabilirsiniz sanırım daha önceden forumda ısıtması açık kalıp aşırı ısıdan camı düşenler vardı eski konularda onlar sadece cam alıp yapıştırmışlardı aklımda öyle kalmış

Kısaca cam değişimi kolay halledilebilir birşey eliniz yatkınsa siz de değiştirebilirsiniz

Servisten fiyat almadan başka alternatiflere yönelmemek gerekir, öncelikle mutlaka servisten fiyat alınması yararınıza olur, serviste %30 zubizu indirimi olacağı için uyguna gelecektir, Toplu iğne bile alsanız nereden alırsanız alın önce servisten orjinal parçanın fiyatını öğrenin sonra nereden almak istiyorsanız oradan alırsınız., Sanayilerdeki çıkma parça satanların daha ucuza parça sattığı görmedim,

ayna camı deyip geçmeyin dandık cam alırsanız iy bir görüş alamayabilirsiniz.size önerim orjinal cam almanız yoksa cıkma cam oda yoksa aftermarket bakmanız..orjinal cam biraz pahalı olabilir. 1500tl gozukuyor orjinal cam
https://www.onlineyedekparca.com/urun/volkswagen-golf-7-ayna-cami-sol-taraf-orijinal
Servisten fiyat almadan başka alternatiflere yönelmemek gerekir, öncelikle mutlaka servisten fiyat alınması yararınıza olur, serviste %30 zubizu indirimi olacağı için uyguna gelecektir, Toplu iğne bile alsanız nereden alırsanız alın önce servisten orjinal parçanın fiyatını öğrenin sonra nereden almak istiyorsanız oradan alırsınız., Sanayilerdeki çıkma parça satanların daha ucuza parça sattığı görmedim,
Servisten de fiyat alın mutlaka.
Acil ihtiyacım olduğu için normal bi oto cam değiştiren yere gidip 200 tlye rezistans kısmının üzerine cam kestirip taktırdım normal ayna ile çok bi fark yok gerçi sadece araçlar biraz daha büyük gözüküyor ama geçici olarak beni idare etsin yeter duruma göre servisten ve sanayilerden orjinal yada yan sanayi bi ayna camı alıcam muhakkak yönlendirme ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim herkese

Geri
Üst Alt