Park Sensörü

farukisin

Yeni Üye
Araç
golf 8 impression 2022
Araca entegre orijinal sensör taktırdım, ön sensörler kasis vb ufak yükseltilerde bile devreye giriyor, ön sensörlerin konumu biraz aşağıda olduğundandır diye düşündüm ama herkeste benzer sorun oluyor mu önce onu öğrenmek istedim, benzer sorun yaşayan var mı?

Senin park sensörü modülün manevra frenleme desteklemiyor ise söylediğin mümkün hocam.Ayrıca sistemin çalışması için bazı koşulların sağlanması lazım.

Upvote 0

impressionda acil frenleme yapıyor mu denemek isterdim ama sensörlerin montajını geçen hafta ender elektronikte taktırdım ancak beyinde sıkıntı çıktığı için henüz aktif edemedik :)

Bende geçtiğimiz hafta çarşamba günü enderde yaptırdım . Arka aktif çalışıyor ancak ön tarafın beyninde sorun çıktığı için aktif değil dün arayıp bilgi aldığımda hala mevcut olmadığını söylediler.

Upvote 0

Yapanı da var yapmayanıda . YAPMAZ diye yanlış bi bilgilendirme yapmak doğru olmaz . Benim sahip olduğum 2. impression bu . İlk aracımda tıkır tıkır manevra frenleme fonksiyonu çalışıyordu . 2021 6.ay üretim . 2022 model ağustos üretimi olan, akrabamın impression aracında da çalışıyor . Benim güncel 2023 model mart üretimi aracımda aktif edilemiyor . Modülü mevcut değilmiş.

Biraz nasip kısmet işi

Upvote 0
Nasıl bir sorun oldu ki acaba? Umarım haftaya sorun çözülür.
Gelen parçada kodlama sorunu çıktı demişlerdi. Parçanın değişmesini bekliyorum.
Bende geçtiğimiz hafta çarşamba günü enderde yaptırdım . Arka aktif çalışıyor ancak ön tarafın beyninde sorun çıktığı için aktif değil dün arayıp bilgi aldığımda hala mevcut olmadığını söylediler.
Bana 10 gün demişlerdi hocam. Önümüzdeki haftasonuna kadar gelir umarım.

Upvote 0
Yapanı da var yapmayanıda . YAPMAZ diye yanlış bi bilgilendirme yapmak doğru olmaz . Benim sahip olduğum 2. impression bu . İlk aracımda tıkır tıkır manevra frenleme fonksiyonu çalışıyordu . 2021 6.ay üretim . 2022 model ağustos üretimi olan, akrabamın impression aracında da çalışıyor . Benim güncel 2023 model mart üretimi aracımda aktif edilemiyor . Modülü mevcut değilmiş.

Biraz nasip kısmet işi
2023 Mart üretimi araçta sensörler oldu da otomatik frenleme mi olmadı? Araç modülüne göre mi değişiyor bu işlemler?

Upvote 0
Aynı durum bende de var, enderde ön arka park sensörü taktırdım, manevra frenleme fonksiyonunu özellikle istediğim için kodlamada sorun oldu, 2 hafta sonra tekrar aracı getirtmemi istediler.

Upvote 0
Aynı durum bende de var, enderde ön arka park sensörü taktırdım, manevra frenleme fonksiyonunu özellikle istediğim için kodlamada sorun oldu, 2 hafta sonra tekrar aracı getirtmemi istediler.
benim araç 2022 Kasım tarihli ve Ender'de ön arka sensör, logo kamera ve katlanır ayna yaptırdım. Ayna geri viteste aşağıyı göstersin istedim onu da yaptılar. Bu acil frenleme için ayrıca birşey daha yapılıyor mu? Sadece ön arka sensörler yeterli mi bilseydim sorardım yapılırken.

Upvote 0
benim araç 2022 Kasım tarihli ve Ender'de ön arka sensör, logo kamera ve katlanır ayna yaptırdım. Ayna geri viteste aşağıyı göstersin istedim onu da yaptılar. Bu acil frenleme için ayrıca birşey daha yapılıyor mu? Sadece ön arka sensörler yeterli mi bilseydim sorardım yapılırken.
Beyinle ilgili sanırım, bir parça değiştiriliyor.
Ben geri viteste aynayı aşağı inmesini istedim onu yapamadılar bende de :D

Upvote 0

Geri
Üst Alt