Golf 8 Marşpiyel / Lip / Ek sorunsalı

ozdemir0629

Katılımcı Üye

İsim
Resul
Öncelikle bu konuyu artık sorun olarak gördüğüm için bu başlıkta açtım.

-Impresson, life, style paket olup, R line veya Gtı dönüşümü olan araçlar için marşpiyel modeli çeşidi neden bulunmuyor.
-Tam set ile satılan marşpiyel ürün tek olarak neden satılmıyor.
-7 ve 7.5 kasa için birden çok çeşit var iken 8 için bu kısırlık neden? (alt kasaların güzel modelleri var. 8 e uyar mı?)
-yerli plastik ve fiber sektörü bu konuda neden çaresiz veya ilgisiz.
-orjinal parçanın çok pahalı olması, yurt dışı alışverişte 150 euro şartı ve kur verileri ulaşılamaz hale getirdi. Basit iki parçanın bu kadar ulaşılamaz olması...
- sıklıkla grup fotolarında ve günlük hayatta önü arkası dolu olup yanları boş olan golf 8 ler görüyorum.
-bu sorunu nasıl çözebiliriz. Altarnatif ürünler yurt içinde varmi, bunlar nelerdir, nerelerden temin edebiliriz, vag grup diğer markaların uyumlu ürünleri var mı?
Vb fikri, tecrübesi olan, herkesten tavsiye bekliyorum.
Sizce bu işin sonu yeni kasa gelmeden ne olacak ?

benimde tek eksiğim marşpiyel kaldı. O nuda yaza saklıyorum. Baya bi araştırmıştım. Orjinalleri 16 bin tl civarında.
Online sitelerde satılan var. Onlarda sadece dış kısmı satılıyor. İç kısımdaki geçme yerleri yok. Yani r line olan araçlarda zarar görürse eğer dış kısmı söküp bunu takmak için.
Bir çok tuningci ile görüştüm. Komple taiwan kiti bozmuyorlar. Oysaki gördüğüm kadarıyla bir çok kişi komple dönüşümden ziyada sadece ön tamponu değiştirip aracı kafa olarak görselleştiriyor.
Bir kaç tuningci de seti bozmuş ya da bozarak satacağını söyledi ancak rakam olarak ucuyorlar. Yaza kadar beklemeye devam.

Upvote 0
Komple seti getiren toptancilara, çin de sadece marşpiyel satmamislar mi,
Diffuzorler de neden aynı sorun sıkıntı yok 😂
Orjinal çok para usta.bu kadar para Beni bozar. hanım ile arayı açar yuvayı dağıtır

Upvote 0
Öncelikle bu konuyu artık sorun olarak gördüğüm için bu başlıkta açtım.

-Impresson, life, style paket olup, R line veya Gtı dönüşümü olan araçlar için marşpiyel modeli çeşidi neden bulunmuyor.
-Tam set ile satılan marşpiyel ürün tek olarak neden satılmıyor.
-7 ve 7.5 kasa için birden çok çeşit var iken 8 için bu kısırlık neden? (alt kasaların güzel modelleri var. 8 e uyar mı?)
-yerli plastik ve fiber sektörü bu konuda neden çaresiz veya ilgisiz.
-orjinal parçanın çok pahalı olması, yurt dışı alışverişte 150 euro şartı ve kur verileri ulaşılamaz hale getirdi. Basit iki parçanın bu kadar ulaşılamaz olması...
- sıklıkla grup fotolarında ve günlük hayatta önü arkası dolu olup yanları boş olan golf 8 ler görüyorum.
-bu sorunu nasıl çözebiliriz. Altarnatif ürünler yurt içinde varmi, bunlar nelerdir, nerelerden temin edebiliriz, vag grup diğer markaların uyumlu ürünleri var mı?
Vb fikri, tecrübesi olan, herkesten tavsiye bekliyorum.
Sizce bu işin sonu yeni kasa gelmeden ne olacak ?
Bişi olmıcak, yeni kasa gelmiyor.. Facelift 8 den sonra 9 yok. ... Maalesef çok pahalı orjinali....

Upvote 0

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-25-01-54-11-713_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2023-01-25-01-54-11-713_com.sahibinden.jpg
    76.9 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2023-01-25-01-59-51-803_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2023-01-25-01-59-51-803_com.sahibinden.jpg
    63.5 KB · Görüntüleme: 37
Upvote 0
Dostlar golf 8 R marspiyel var, ilan yeni. Gidip gorecek olan arkadas olur belki. (Ürünü inceleyip detayli fotograflarsa bizlere de faydasi olabilir )
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...ol-takim-abs-plastik-boyasiz-1074548911/detay

Yeni gelen ürünlerden ilanlar açılır yakın zaman da fiyatta biraz aşağı inebilir...

Satıcıdan daha net fotoğraf isteyebilirsin özellik takılan bir araç var ise...

Önemli nokta ben orjinal R çevrilen bir aracın montajın da gördüm bilgi vereyim ona göre tam set için birikim yaparsınız...

Bu ürünü mevcut tamponun varken takarsan kıvrım ve çıkıntıları çok fazla olduğu için uyum olması önemli ve ön tamponu değiştirmen lazım ön yandan arkaya doğru baktığın zaman emanet duruyor... ileride R tampon takacaksan o ayrı...

Örnek ilan bunuda arayıp fiyat alabilirsin...

İlan No: 1065179880
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...golf8-r-line-cikma-on-tampon-1065179880/detay

6922E500-1F90-4454-8F6F-88864FF84FEB.jpeg

Upvote 0

Geri
Üst Alt