Hangi otomobil?

Clio 1.3 130 ps edc

• Vw polo 1.0 dsg

Kullanılan: 20 52.6%
  • Clio 1.3 130 ps edc

Kullanılan: 18 47.4%

• Kullanılan toplam oy
    38

ugur.dogan

Katılımcı Üye

İsim
Uğur
Araç
Golf
Clio 1.3 2020 otomatik 130 ps
Vw polo 1.0 dsg

Tabikide Polo....
Bende polo daha çok seviyorum.
Arkadaşıma bakıyorum clio 20201.3 130 edc 450 bin’ e alabilirken poloda 2015 alabiliyorsun. Bu biraz kafamıza takıldı. Ama benimde kendi görüşüm polo.

Madem B segment olacak olmuşken yeni, düşük km ve motoru güçlü olsun. Ben Clio ya tıkladım.

Yok eski model polo da olur deniyorsa; eski model Golf alınsın onun yerine ?
450 bin civarı yok mudur otomatik vites

Madem B segment olacak olmuşken yeni, düşük km ve motoru güçlü olsun. Ben Clio ya tıkladım.

Yok eski model polo da olur deniyorsa; eski model Golf alınsın onun yerine ?
450 bin civarı yok mudur otomatik vites
Ben kendime alsam 2013 manuel golf alırımda arkadaş otomatik sürebiliyor

Seat ibiza da 1.0 da bir seçenek. Bakmanizi tavsiye ederim

Ne alırsanız alın 2/3 silindir araçlardan uzak durun..
Temiz yağ yakmayan 1.2tsi+Dsg Polo ve golf de en iyi seçenek...

Ne olabilir 3 silindirde problem olarak?
Fazla titreşimli vuruntu yapan bir motor. Üst devirlerde gelen ses çok kötü 3 silindirin, 120 derece çalışması balans şaftının tüm devirlere ayak uyduramaması yeterli.. 13 yıl 3 silindirin kahrını hatta şu aralar arona 1.0 belasına bulaşmış birisi olarak.
Servisi ararsınız bunlar böyle almasaydınız derler, özel servislerde kaputu açıp bakmaz güler gönderirler.. 2 Silindirlerde geldi yakında 1 silindir satışı başlar :) Emisyon değil olay firmaların kazançlarını arttırmak. Düşük hacim daha az yaktırmıyor sonuçta..

Fazla titreşimli vuruntu yapan bir motor. Üst devirlerde gelen ses çok kötü 3 silindirin, 120 derece çalışması balans şaftının tüm devirlere ayak uyduramaması yeterli.. 13 yıl 3 silindirin kahrını hatta şu aralar arona 1.0 belasına bulaşmış birisi olarak.
Servisi ararsınız bunlar böyle almasaydınız derler, özel servislerde kaputu açıp bakmaz güler gönderirler.. 2 Silindirlerde geldi yakında 1 silindir satışı başlar :) Emisyon değil olay firmaların kazançlarını arttırmak. Düşük hacim daha az yaktırmıyor sonuçta..

Hocam yanlış anlamayin da videoda ki motorda bir sorun var.5 yıl olacak nerdeyse 1.0 tsi dsg kullanıyorum gitmedigim yol vs.hic böyle ses vuruntu vs ile karsilasmadim kaldiki iyiki 1.0 almisim diyorum.İlk calistirmada jigle açıyor oda 20 sn falan o kadar.170 180 klima acik yüklü çok rahat gidiyoruz ses yok motorda...Ben her türlü 1.0 tavsiye ediyorum.

1.3 4 silindirli renault motoru çok başarılı. Üstüne yağlı kavrama 7 ileri EDC ile geliyor.
Ben bu iki seçenek arasında düşünmem Clio derim.

Geri
Üst Alt