U Led Gündüz farları ve Bi-Xenon farlar (PXB)

merhaba murat hocam bende yeni golf siparişi verdim aklıma hep u ledler kaldı.... yani pxb dediğimiz çift u led yanarmı acaba saygılar....

Arkadaşlar selektör yaptığımda farkedilir şekilde farlardan ses geliyor, durum normal midir?

Bugünlerde seyir halindeki araçlar benim farlardan gene şikayetçi. Karşıdan gelen selektör çakıyor, önümde giden 4lüleri açarak rahatsızlığını dile getiriyor. 
Evet öndeki araca yaklaştığımda farlarım otomatikman stop lambası seviyesine kadar iniyor. Ama uzakta iken farlar dağları taşları aydınlatıyor. Daha önce de bu problem yüzünden servise gitmiştim ama herşey normal çıkmıştı. Sanırım bu sefer bir sıkıntı var. Önümüzdeki hafta götüreceğim bakalım nasıl bir çözüm yolu bulacaklar :(
Bu arada benim gibi sıkıntısı olan var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba 

U Led far var aracımda. Hava karanlıkKen park halinde direksiyon U sağa sola çevirdim ama farlar hiçbir şekilde sağa sola kaymadi. Bu U Led farların özelligi direksiyon ile birlikte dönmeleri değil miydi?

Merhaba 

U Led far var aracımda. Hava karanlıkKen park halinde direksiyon U sağa sola çevirdim ama farlar hiçbir şekilde sağa sola kaymadi. Bu U Led farların özelligi direksiyon ile birlikte dönmeleri değil miydi?
Değerli Hocam 

Saatte 15 km hızdan sonra mercekler hareket ederler.

Saatte 40 km hıza kadar da farlarınızın içerisinde entegre olarak bulunan statik viraj farları faaldir

Moderatör tarafında düzenlendi:

@silvershadow günaydın abi

15 km den sonra virajları dönerken mercekler de dönüyor yani doğru mudur? 

40 km sonrası ise işlevi yok. Böyle anladım. Doğru mu?

Teşekkürler. 

Not ankara istanbul arası yakıt tüketimibi uygun bir başlık bulursam yazayım genel bilgi amaçlı. 

Geri
Üst Alt