Polo karmakarışık bir hal

ismaildeveci4035

Yeni Üye
İsim
İsmail
Araç
Polo
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar.Aracim 2014 model 1.0 motor polodur.Araci 5 ay önce almıştım ve sıkıntısız kullanıyordum.Bir sabah araca binip kontağı çevirdiğimde motor sogutma suyu hatasi,silecek arizasihatasi,sinyallerin çalışmama hatasi,kornanin çalışmama hatasi,kendi kendine farların açık olma hatasi vs bir sürü hata aldım.Hemen bir elektrikciye gittim.Komfort beyninde sorun olabileceğini söylediler.Beyni İstanbula gönderdim ve bir usta yapıp tekrar gönderdi.10 gün kadar sıkıntısız sürmeye devam ettim hiç bir hata vermedi hersey normale döndü.Tam derin bir nefes almışken tekrar hata verdi ve hata yine aynı şekilde oldu.Yardimci olabilecek varsa çok mutlu olurum

Akü ye baktırdınız mı hiç hocam

Bcm güncellenmesi gerekiyor yetkili servis veya yaşadığınız şehre göre online hizmeti olan birine yaptırabilirsiniz

Hocam yetkili servisle görüştüm biraz önce.Eger önceden kod felan atılmışsa arabaya biz sorumluluk almıyoruz dediler.Guncelleme deneriz fakat olmazsa sistem komple kullanılmaz hale gelebilir diye ekledililer

Arkadaşlar sıkıntı sinyal kolunda çıktı.Diger arkadaşlara yardımcı olmak için yazıyorum.Keske ilk önce beyni yenilemek yerine servise gitmis olsaydım diye düşünüyorum.Serviste aracı cihaza bağladılar sinyal kolu sorunlu cikti

Geri
Üst Alt