Kayıp yedek anahtarın silinmesi

İsim
fehmi ilker
merhaba arkadaşlar 2010 model golf aracımın yedek anahtarını kapımın önünde düşürdüm ve şuan kayıp. kaybolan yedek anahtarı herhangi bir şekilde sistemden silinebilirmi acaba vcds kablom var.

Hocam o yaşta aracın anahtarını oto anahtarcılar rahat siliyor. Bir oto anahtarcıya gidip kaybolanı silmesini yerine yeni bir anahtar çekmesini istersiniz. Keyless anahtarlar olan audilerin 2017 sonrasında çözemediler halen diye biliyorum. Yoksa sustalı klasik anahtarda sorun olmuyor.

Upvote 0
cevap için teşekkür ederim amacım vcds ile kayıp anahtarı silmekti fakat yeni bir anahtar yaptırıp bendekini yedek olarak kullanmak daha mantıklı.

Upvote 0
merhaba arkadaşlar 2010 model golf aracımın yedek anahtarını kapımın önünde düşürdüm ve şuan kayıp. kaybolan yedek anahtarı herhangi bir şekilde sistemden silinebilirmi acaba vcds kablom var.
Hazır konusu açılmışken sorayım hocam yedek anahtarı kaçtan çekiyorlar hiç fiyat aldınız mı ?

Upvote 0
elinizde kalan tek anahtarı yeniden kodlarsanız ( İmmobilizer adaptasyonu ) yedek anahtar artık kumandadan aracı açamaz ve motoru çalıştırmaz. ben silme işini daha önce duymadım.

Upvote 0
Hazır konusu açılmışken sorayım hocam yedek anahtarı kaçtan çekiyorlar hiç fiyat aldınız mı ?
hiçbir yere daha fiyat sormadım
elinizde kalan tek anahtarı yeniden kodlarsanız ( İmmobilizer adaptasyonu ) yedek anahtar artık kumandadan aracı açamaz ve motoru çalıştırmaz. ben silme işini daha önce duymadım.
doğru olarak nasıl tabir edilir bilemedim onun için silinir diye sormuştum amaç diğer anahtarın kullanım dışı kalması

Upvote 0
hiçbir yere daha fiyat sormadım

doğru olarak nasıl tabir edilir bilemedim onun için silinir diye sormuştum amaç diğer anahtarın kullanım dışı kalması
orjinal cihaz ile yeniden tanıtım yaparsanız olur hocam. Hatta şöyle ki aracım serviste işlemler için epey kalmıştı aracın akü bağlantısı vb elektirik uzun bir süre takılı olmadığından birmakç hafta sonra araca marş yapmaya çalıştığımızda yeniden kodlamak gerekmişti. En sağlıklısı beyin reset atıp yeniden yuklemek tanıtmak tabi buna değecek bir işlem olduğunu düşünürseniz.

Upvote 0

Geri
Üst Alt