Golf 7 Triger

ugur1497

Üye
İsim
Uğur
Merhabalar. Bugün aracı sanayiye götürdüm triger kayış değişimi için. 2013 model 1.2 TSI motor trigeri işçilik malzeme dahil değişime 2.500 tl fiyat çekti .sizce normal mi bu fiyat

Yetkili servisden orjinal parça fiyatı motor tamircilerinden işçilik fiyatı alabilirsiniz 2500 tllik fiyatta hangi marka ürünlerin kullanıldığını sormanızda fayda var

servisi aradım şimdi 4500-5000 arası olur dedi. Fiyatlar mı cok arttı cok mu fazla söylüyorlar anlamadım . İnternette triger setleri 900-1000 Tl arası diyor genel olarak

normal bakım dışarda bile yapılsa 1500 buluyor nerdeyse, triger için de normal bu fiyatlar. Hangi şehirdesiniz acaba?

servisi aradım şimdi 4500-5000 arası olur dedi. Fiyatlar mı cok arttı cok mu fazla söylüyorlar anlamadım . İnternette triger setleri 900-1000 Tl arası diyor genel olarak
Ben motor için önem taşıyan bu tür parçaları servisden alma taraftarıyım yağ flitresi dahil , hava flitresi servis de man ama ama dışarıda orjinalini buluyorsanız sorun yok , yoksa conti ,gates ,inna diye gider orjinal ise sorun yok

Kardeşim ağır bakım önemlidir kullanılan parçalar orjinal olmalı yada ina marka kullan
Yetkili servistende fiyat al belli yaşın altındak indirim yapıyorlar

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt