Aracım ne kadar

xfree37

Üye
İsim
lmdr
Aracım 2018 1.6tdi dsg 65000km bütün bakımları doğuştan yapıldı, aracı sıfır aldıktan 40 gün sonra doluya maruz kaldı, direkler ve tavan ahlatçı vw yetkili servisinde boyandı 16000tl hasar kaydı var bu hasarın çoğunluğu parça arka led stop, sağ sol aynalar, ön ve arka cam değişti, şimdi satıp ev almak istiyorum ancak fiyat olarak ne istemeliyim belirleme de yardımcı olursanız çok sevinirim,

Son düzenleme:

aynısını bende paylaşmıştım ama forumdaki uzman arkadaşlarda tam olarak fiyat çıkaramıyorlar anladığım kadarıyla.
benim aracında özellikleride şu şekide;
Arac 2017 golf 7.5 tdi beyaz renk ici bej km 65000 otomatik higline ek olarak fabrika cikisli panaromik cam tavan geri gorus kamerasi ve anahtarsiz giris-calistirma mevcut degisen boya tramer yok. tam fiyat belirleyemedim

arkadaslar bu piyasada fiyat soylemek cok zor. sadece sunu soyleyebilirim satmak istiyorsaniz buldugunuz fiyatin %15-20 altini yazin. 5 yillik arabaya 700k TL verecek binici cok azdir. Yatirimlik olmaktanda cikti galiba araba. Satmak zorunda degilseniz satmayin bence cunku sari sitede gordugunuz fiyatlardan zaten kolay kolay satilmiyor.

aynısını bende paylaşmıştım ama forumdaki uzman arkadaşlarda tam olarak fiyat çıkaramıyorlar anladığım kadarıyla.
benim aracında özellikleride şu şekide;
Arac 2017 golf 7.5 tdi beyaz renk ici bej km 65000 otomatik higline ek olarak fabrika cikisli panaromik cam tavan geri gorus kamerasi ve anahtarsiz giris-calistirma mevcut degisen boya tramer yok. tam fiyat belirleyemedim
Fiyat çıkarmadık bilerek.

Gecmiste ,,,,

Küsenler , darılanlar, dellenenler, vayy aracımı öldürdün diyenler

Eee birader burası forum !

Ben aracın 500 bin etmez diyince

Sarı siteye SMS mi düsüyor ki ? (Bu arac 500 bin etmez bilgilendirme mektubu)
Tüm favoriye ekleyenlere mail gidiyor falan ?

Malı degerli olan , malının misli misli fazlasısını yazsın ....beklesin ....bekleyeceği süreyi zaten kendi belirliyor. İster 30 gün ister 60 gün

Gecen hafta vw dialog 444.....lü numarayı aradım

Ülke genelinde tüm bayilerde
Beyaz impression var
Ülke genelinin 8 inde reflex gümüş var

"Random" sallama kayseri aykanı aradım

Beyaz 606 cekiyor
Yok seramik yok kaput koruma
Yok cam filmi hediyem olur hikayeleri

Bunları ben bedavaya kabul edermiyim yaaa?

Kardesim 599.999 bin param hazır
Transparan Nylon kaplamaların ıvır zıvır seramik fayansların senin olsun

599.999 bitti...(zaten biter) istersen satma

Zorla aksesuar gecirme modası bitti o günler

Sarı siteyi açınca

Durum bu???
https://shbd.io/s/MSQoV2Mj

@Savatage aslina bakarsan abi paylasmis oldugun baglanti uzerinden yorumlarsak, gunumuz aylarindan 2022 oncesi bu araclara 2.elde 500 bin baglamak bile hata.

Pandemi yuzunden eve kapanmalar oldu, uretim aksakliklari oldu ham madde veya parca olarak vb dusuk kalite alternatifler degerlendirildi. Bence bu araclarin cogu kalitesiz uretim ve iscilik iceriyor.

@Savatage aslina bakarsan abi paylasmis oldugun baglanti uzerinden yorumlarsak, gunumuz aylarindan 2022 oncesi bu araclara 2.elde 500 bin baglamak bile hata.

Pandemi yuzunden eve kapanmalar oldu, uretim aksakliklari oldu ham madde veya parca olarak vb dusuk kalite alternatifler degerlendirildi. Bence bu araclarin cogu kalitesiz uretim ve iscilik iceriyor.
Tabiki
599.999 liraya da
Düsünmeden alınacak araç değil
Hatta düşününce hiç alınmıyor vazgeçiliyor

Paranın degeri / döviz kuru / herseyin fiyatı arttı muhabbetleri bir kenarda dursun
@metinkar ın aldığı zamandaki 280.000 barajı benim için tam son fırsat fiyatı idi. (Psikolojik sınır)

2018 ocakta 120 bine bayiden sıfır
çıkardığım şu araç benim için 5 misli kıymetli bugün ettigi 600-620 bin fıyatına göre

Halbuki 5 misli degerlenmis gözüküyor (yokkk öyle bisey)
IMG_20210921_084744.jpg

arkadaslar bu piyasada fiyat soylemek cok zor. sadece sunu soyleyebilirim satmak istiyorsaniz buldugunuz fiyatin %15-20 altini yazin. 5 yillik arabaya 700k TL verecek binici cok azdir. Yatirimlik olmaktanda cikti galiba araba. Satmak zorunda degilseniz satmayin bence cunku sari sitede gordugunuz fiyatlardan zaten kolay kolay satilmiyor.
Geçen hafta 2016 model 54 binde scırocco aracı 650 bin liraya sattım.Alan arkadaş taşıt kredisi de kullandı 270 bin lira.Geri ödemesi 420 olacak.Araç geldi 800 bine.Alan alıyor yani.Bugün doğan slx lere baktım 150 den başlıyor eli ayağı azıcık düzgün olanlar.

Yazan herkese teşekkür ederim, benim anlamaya çalıştığım tavanın boyanmasından kaynaklı ne kadar kaybım olur, bana göre diğer yerlerden pek bir farkı yok küçük şehirde yaşıyorum 95 model araca boya varmı diye soruyorlar buralarda Büyük şehirleri yada diğer şehirleri bilmiyorum maalesef oralardada takıntı varmı bu boya konusunda ancak endişeleri de anlıyorum.

Benim görüşüm kurumsal denen DOT,arapam kom.vadakarstan(reklamı olmasın diye yazım yanlışı var)teklif alın üzerine ne koyarsanız bilemem ilana çıkarın arabanızı.

@xfree37 hocam ben binici olarak bakınca, normal hatasızdan 3 parça boyalı bir araç bence %15 aşağı etmesi lazım, ama işin içine tavan ve direk girince alıcısı baya bir azalıyor o sebeple belki de hatasızdan %25 aşağı anca eder, ama kimi adamın gözünde ağır hasarlı fakat tavan, bagaj, kaputta boya olmayan araç daha değerlidir, kimininkininde de ağır hasar olmasın da tavan boyalı araç alsam olur diyebilir, bu sebeple fiyatı alıcı tercihleri belirleyecek.
Ama maalesef ülkemizde çoğunluk(ben de dahil) tavan boyalı aracı satabilir miyiz korkusu yaşıyoruz, diğer ülkelerde araca bağlanan para gelire oranla çok yüksek değil, ama biz de herkes için önemli ve satarken nakite çevirmenin kolay olmasını istiyoruz.

Öncelikle Allah sabır versin.Araçda dolu hasarı olduğu için saçma sapan fiyat kırmak için arayan dünya adamla
muhatap olacaksınız.

Girip tek tek hasarlı araçların fiyatlarına bakın.Örnek almaya calısın.Bir fiyatla giriş yapın sonrasında talebe göre şekillenir ilanınız herhalde

Geçen hafta 2016 model 54 binde scırocco aracı 650 bin liraya sattım.Alan arkadaş taşıt kredisi de kullandı 270 bin lira.Geri ödemesi 420 olacak.Araç geldi 800 bine.Alan alıyor yani.Bugün doğan slx lere baktım 150 den başlıyor eli ayağı azıcık düzgün olanlar.
Valalhi hocam ben 800Tl yi heleki ikinci elde 4 kapiya gore satisinda zorlanacagim, heleki golf 6 ic tasarimina sahip sciroccoya vermem diye dusunuyorum. Alanada satanada hayirli olsun ama benim gibi dusunen kisi sayisi dusunmeyenden cok daha fazladir bence. O yuzden zaten satisi zor dedim.

Fiyat çıkarmadık bilerek.

Gecmiste ,,,,

Küsenler , darılanlar, dellenenler, vayy aracımı öldürdün diyenler

Eee birader burası forum !

Ben aracın 500 bin etmez diyince

Sarı siteye SMS mi düsüyor ki ? (Bu arac 500 bin etmez bilgilendirme mektubu)
Tüm favoriye ekleyenlere mail gidiyor falan ?

Malı degerli olan , malının misli misli fazlasısını yazsın ....beklesin ....bekleyeceği süreyi zaten kendi belirliyor. İster 30 gün ister 60 gün

Gecen hafta vw dialog 444.....lü numarayı aradım

Ülke genelinde tüm bayilerde
Beyaz impression var
Ülke genelinin 8 inde reflex gümüş var

"Random" sallama kayseri aykanı aradım

Beyaz 606 cekiyor
Yok seramik yok kaput koruma
Yok cam filmi hediyem olur hikayeleri

Bunları ben bedavaya kabul edermiyim yaaa?

Kardesim 599.999 bin param hazır
Transparan Nylon kaplamaların ıvır zıvır seramik fayansların senin olsun

599.999 bitti...(zaten biter) istersen satma

Zorla aksesuar gecirme modası bitti o günler

Sarı siteyi açınca

Durum bu???
https://shbd.io/s/MSQoV2Mj
Hocam hakli oldugunz taraf var. Bende sizin gibi piyasaya gerginim ama sizi ayrica kisilerde kizdirmis galiba. Isin bu kismi farkli real kisim ise cidden cozulemeyem bir piyasa denkleminde ne fiyatla satacagimiza karar veremiyoruz. Muadillerinin cok dibinde de tutarsak ker..z oluruz yada sonradn uzulucegimiz bir fiyatada satmak istemiyoruz. Konunun ehli kisileri bu forumdaki isi bilen arkadaslardir bence. Oyuzden fikrinize danistm.

Geri
Üst Alt