Güncelleme sonrası max/ac tuşu gelmemesi hakkında

Kukuleta

Yeni Üye
İsim
Zafer
Merhaba,

2021 temmuz çıkışlı golf 1.0 life sahibiyim. Aracım ilk bakımına girdi ve güncellemeleri v.s. yapıldı serviste. Ancak anlamadığım bir konu var 2021 haziran çıkışlı golf 1.0 life araç sahibi bir arkadaşımızın güncelleme sonrası ekranına max/ac tuşu gelmiş (mavi ekranlı fotoğraflar) IMG-20220702-WA0013.jpg IMG-20220702-WA0014.jpg

ancak benim aracıma güncelleme sonrası bu tuş gelmedi. parça numarası vs aynı ancak yazılım kısmındaki numaralar farklı acaba benim aracımda ( mor ekranlı fotoğraflar) güncelleme yapılmadı mı? yoksa daha eski bir sürüm mü yüklendi fikri olan varmı?

servisi aradadım ama böyle birşey hakkında en ufak bir fikirleri dahi yok.

düzeltme.jpg
IMG_20220707_210828.jpg

2021 eylul çıkışlı benim aracim. Bastan beri var max/ac tusu bende. Araca baktiktan sonra yazilim versiyonunu gondereyim.

Upvote 0
max ac benim aracımda da var. Temmuz çıkışlı benimde aracım. 1325 versiyonu aracı ilk aldığımda ki versiyon, bir sefer servise gitmiştim start stop hatasından dolayı yapılan güncelleme sonrası 1766 benimde versiyon. Ben işlemleri mi kartal doğuş oto da yaptırmıştım bilginize

Upvote 0
max ac benim aracımda da var. Temmuz çıkışlı benimde aracım. 1325 versiyonu aracı ilk aldığımda ki versiyon, bir sefer servise gitmiştim start stop hatasından dolayı yapılan güncelleme sonrası 1766 benimde versiyon. Ben işlemleri mi kartal doğuş oto da yaptırmıştım bilginize
Yazilim versyonunuz 1325 krn de varmiydi max/ac ? 1766 ile mi geldi.

Upvote 0
Bariz yazılımsal bir şey, yazılım sürümleri aynı değil birkere diğer aracınki daha sonraki bir sürüm gibi gözüküyor

Upvote 0
Bariz yazılımsal bir şey, yazılım sürümleri aynı değil birkere diğer aracınki daha sonraki bir sürüm gibi gözüküyor
Evet ve bu arac yetkili servise girdi bakima, bu guncellemenin yapilip teslim edilmis olmasi gerekiyor normalde. Ancak aradigimda hic haberleri yok bu durumdan ogrenip bilgi vereceklerdi normalde ama 07.07.22 den beri bir geri donus yok.

Upvote 0

Geri
Üst Alt