Yüksek KM'de Golf 7 mi, düşük KM'de Opel Astra ya da Toyota Corolla mı alınır?

hasibe

Yeni Üye
İsim
hasibe güler
Araç
Golf 7 1.6 TDI 2016
Merhaba,

2. el araba alacağım fakat kararsız kaldım. Yardımcı olabilir misiniz :)

150.000- 180.000 bin km bandında 2016 Golf 7 mi
50.000- 80.000 bin km bandında Opel Astra, Toyata Corolla ya da Opel Insignia mı alınır?
İleride tekrar satmak istesem yüksek km sıkıntı olabilir diye düşünüyorum; ama Golf farkını da es geçemiyorum.
Uzun vadede hangisi mantıklı bir seçim olur?

Düsük kmli yeni model araba almaya calisin, 50 bin km civari corolla en iyi alternatif olur secenekler arasinda, golf sorun cikartirsa cok maliyetli olur, km ilerledikce elden cikarmak zorlasir, deger kaybi artar.

uzun vadede elbette düşük km’li araç daha mantıklı. Özellikle 1.5/1.6 corollanın değerini en iyi koruyacağını düşünüyorum

Merhaba, uzun yıllar kullanacağım ve yıllık çok fazla km yapmıyorum derseniz ilk sahibinden yetkili servis bakımlı bulabilirseniz Golf tercih edilebilir. Çok binmeyeceğim, sonra belki değiştiririm diyorsanız düşük km ve genç araç her zaman iyidir.

Sıfır fiyatları 2.elden ucuz olduğu için araç bulabilirseniz vag grubu başka model sıfır araçlara bakın derim.

Merhaba,

50.000- 80.000 bin km bandında Opel Astra, Toyata Corolla ya da Opel Insignia mı alınır?
İleride tekrar satmak istesem yüksek km sıkıntı olabilir diye düşünüyorum; ama Golf farkını da es geçemiyorum.
1.6 corolla + lpg BUM BUM BUM! 1.5ler direk enjeksiyon lpg kitleri oldukça pahalı. lpg'siz atmosferik aracın benzinini karşılarım diyorsanız o da tercih edilebilir tabi.

Merhaba,

bunların hepsi aynı para mı? Yani 80.000 de olan corolla ile 160.000 km de golf aynı fiyat mıdır?

Düsük kmli yeni model araba almaya calisin, 50 bin km civari corolla en iyi alternatif olur secenekler arasinda, golf sorun cikartirsa cok maliyetli olur, km ilerledikce elden cikarmak zorlasir, deger kaybi artar.
teşekkürler. Büyük ihtimal düşük km corolla olucak

Merhaba, uzun yıllar kullanacağım ve yıllık çok fazla km yapmıyorum derseniz ilk sahibinden yetkili servis bakımlı bulabilirseniz Golf tercih edilebilir. Çok binmeyeceğim, sonra belki değiştiririm diyorsanız düşük km ve genç araç her zaman iyidir.

Sıfır fiyatları 2.elden ucuz olduğu için araç bulabilirseniz vag grubu başka model sıfır araçlara bakın derim.
İlk sahibinden düşük km'li hatasız golf bütçe olarak aşıyor maalesef, 600.000 üstü hepsi. Teşekkürler yardımınız için :)

Geri
Üst Alt