Golf 7 1.2 tsi yazılım sildirme

Mmtfuzuli

Yeni Üye
İsim
Mehmet
Herkese selamun aleyküm yeni aldığım golf7 1.2tsi aracıma yazılım yüklü olduğunu öğrendim servise güncelletmek için gittiğimde güncelleme işleminin çok riskli olduğunu güncellenince genellikle motor beyninin yada teyp beyninin çöktüğünü büyük masraflar çıkardığını bu nedenle kağıt imzalamam gerektiğini sonrasında işlem yapılabileceğini söylediler bende çekindim işlemi yaptırmadım fakat sonradan yüklenen bu yazılımı kaldırmak araca kendi fabrika yazılımını yükletmek istiyorum bunla ilgili ne yapabilirim şimdiden herkese teşekkür ederim

Herkese selamun aleyküm yeni aldığım golf7 1.2tsi aracıma yazılım yüklü olduğunu öğrendim servise güncelletmek için gittiğimde güncelleme işleminin çok riskli olduğunu güncellenince genellikle motor beyninin yada teyp beyninin çöktüğünü büyük masraflar çıkardığını bu nedenle kağıt imzalamam gerektiğini sonrasında işlem yapılabileceğini söylediler bende çekindim işlemi yaptırmadım fakat sonradan yüklenen bu yazılımı kaldırmak araca kendi fabrika yazılımını yükletmek istiyorum bunla ilgili ne yapabilirim şimdiden herkese teşekkür ederim

Aldığın kişiye sor hangi firmada yaptırdı ise orada yaptır sorunu çözebilirler.

Upvote 0
motor beyninin yada teyp beyninin çöktüğünü büyük masraflar çıkardığını bu nedenle kağıt imzalamam gerektiğini sonrasında işlem yapılabileceğini söylediler bende çekindim işlemi yaptırmadım fakat sonradan yüklenen bu yazılımı kaldırmak araca kendi fabrika yazılımını yükletmek istiyorum bunla ilgili ne yapabilirim şimdiden herkese t
neyi göçüyormuş? onlarca insan duydum habersiz güncellenip yazılımı giden.. Millet istemez güncellerler. Sizde neden direnmişler merak ettim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt