Golf 8 R-Line

Maşallah, Hayırlı olsun R-line çok hoş kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sanırım ben de mk7.5 highline 1.5 tsi aracımı elden çıkarıp mk8 r-line1.5 etsi’a geçiş yapacağım. Memnun musunuz aradaki farkları konfor hissiyat kalite vs olarak açıklamak gerekirse?
Merhaba, bizim aracımız 1,0 motorlu, mk7 de 1,2 idi. Konfor olarak çok üst sınıf bir işçilik ve kalite var. Aracın kapısına dokunduğunuzda karşılama ışıkları, içerisinde ekranların karşılaması, özel koltukların verdiği his benim için çok başka. Geçen gün arka koltukta oturmak istedim o derece nefis bir ambiyans :) motor için şunu söyleyebilirim, hafta sonu alaçatıya gittik, otobanda hız sabitleyicisi açıkken mesela 145’e ayarlı, yavaşlamak gerektiğinde 120 km/H ile giderken “res” tuşuna bastığınızda, sizi koltuğa yapıştırıp anında ayarlı olan hıza çıkarıyor. Bunu görünce arka arkaya denedim çok güzeldi.
kabaca ilk izlenimlerim bunlar.

Ne kadara aldınınız?

Aynı aracı Alsatcıdan gidip alırsak
Bize ne kadar fark saplanır ? ondan merak ettim
Mayıs sonu aldık, seramik kaplama falan 750.000 TL. Aldığımız gün DOD’ta 2021 model 20.000 km olan arabaya 820.000 istiyorlardı. Biz aldıktan iki gün sonra doğuş’ta 50-60 bin zam geldi arabalara. Doğuş’ta denk getirirseniz kaçırmayın derim. Bizim arabamızı da vavacars’a göre 10-15 bin daha iyi fiyata aldılar. Bunu da belirteyim.

Mayıs sonu aldık, seramik kaplama falan 750.000 TL. Aldığımız gün DOD’ta 2021 model 20.000 km olan arabaya 820.000 istiyorlardı. Biz aldıktan iki gün sonra doğuş’ta 50-60 bin zam geldi arabalara. Doğuş’ta denk getirirseniz kaçırmayın derim. Bizim arabamızı da vavacars’a göre 10-15 bin daha iyi fiyata aldılar. Bunu da belirteyim.
Anladım.

Sarı siteye bakınca ?

Aynı araca istenen fiyatları görünce

(Bu adamların layylayyloom hayat felsefelerini anlıyoruz hak veriyoruz

Onlara sorsak

İstikrar
Huzur ülkede 10 numara
Dış güçler bizim büyümemize taş koyuyolar
Hayat pahalılığı yok
Çok şükür diyorlar

Hayat size güzel demek lazım

Bencede +50 yıl daha bu düzen devam etmeli .

Geri
Üst Alt