Samsun'dan Selamlar

Gkndmr

Yeni Üye
İsim
Gökhan
Araç
Golf 5
Selamlar iyi forumlar herkese adım Gökhan samsunlu yum. Golf5 çocukluğumun hayaliydi nasip oldu çok şükür, Allaha emanet olun selamlar saygılar

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim kazasız belasız bin inşallah. Bendede golf 5 var. Golf 5 i bu forumda kullanan çok az var. Forumun genelinin maddi durumu iyi sanırım o yüzden Golf 7-7.5 ve 8 kullanıcıları çoğunlukta :)) Golf 5 imle alakalı forumda bir konu açtım okuyan 350 kişi ama yanıt veren toplam 2-3 kişi her neyse tekrardan aracın hayırlı olsun.

Selamlar iyi forumlar herkese adım Gökhan samsunlu yum. Golf5 çocukluğumun hayaliydi nasip oldu çok şükür, Allaha emanet olun selamlar saygılar
Aleyküm selam.
Hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun.
Kazasız, arızasız sürüşler ve iyi forumlar dilerim.

Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim

Forumun genelinin maddi durumu iyi sanırım o yüzden Golf 7-7.5 ve 8 kullanıcıları çoğunlukta :))
Ben 7 yi ucuzken almıştım 54 bin tlydi

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim kazasız belasız bin inşallah. Bendede golf 5 var. Golf 5 i bu forumda kullanan çok az var. Forumun genelinin maddi durumu iyi sanırım o yüzden Golf 7-7.5 ve 8 kullanıcıları çoğunlukta :)) Golf 5 imle alakalı forumda bir konu açtım okuyan 350 kişi ama yanıt veren toplam 2-3 kişi her neyse tekrardan aracın hayırlı olsun.
Forum üyelerinin ekonomik durumundan çok forum 2015 te kuruldu ve kuruluş yılı itibari ile 7-7,5 ve 8 çoğunlukta olması normal.
Bu ekonomik ortamda beni sadece 8 in çok olması şaşırtır.

Ayrıca her geçen gün çoğunluğumuzun ekonomisi zayıflıyor.

Forum üyelerinin ekonomik durumundan çok forum 2015 te kuruldu ve kuruluş yılı itibari ile 7-7,5 ve 8 çoğunlukta olması normal.
Bu ekonomik ortamda beni sadece 8 in çok olması şaşırtır.

Ayrıca her geçen gün çoğunluğumuzun ekonomisi zayıflıyor.
Evet haklısınız hocam heleki hiç aracı olmayan biri sıfırdan araç alacak olsa belli bir birikimi yada anadan babadan kalma birikimi yoksa araç sahibi olması çok zor.

Merhaba. Herkese iyi forumlar. Bende Samsunluyum ve Golf4 hayalimdi tam alıyorum derken evlilik işi çıktı ve erteledim. Sonrasında 4/5/6/7 derken 8 çıktı. Çok şükür sonrada 7 nasip oldu. Ama şunu söylemeliyim ki hiç bi kimse yada hiç birşey için hayellerinizi ertelemeyin

Merhaba. Herkese iyi forumlar. Bende Samsunluyum ve Golf4 hayalimdi tam alıyorum derken evlilik işi çıktı ve erteledim. Sonrasında 4/5/6/7 derken 8 çıktı. Çok şükür sonrada 7 nasip oldu. Ama şunu söylemeliyim ki hiç bi kimse yada hiç birşey için hayellerinizi ertelemeyin
Foruma hoşgeldiniz.
Forumumuzun bir genel kuralı var.
Forumumuza yeni üye olanlar önce aşağıdaki linkin yönlendirdiği bölümde kendini kısaca tanıtması beklenir.
Adınız, yaşınız, Aracınızın tam modeli, km si motoru, çalışıyorsanız iş alanınız vs vs

https://www.golftutkusu.com/forum/72-tanisma-salonu/

Geri
Üst Alt