Tavandaki Atık Yağ Lekeleri

mariavs88

Yeni Üye
İsim
Batuhan
Araç
golf 7.5 highline
Merhaba,
geçen misafirlikte malesef araca yukardan kullanılmış kızartma yağ atılmış. kc apc ile önce detay yaptım sonrasında ön yıkamalı ve çift kovalı işlem uygulamadım ama hala azda olsa kaldı camlarda daha çok mevcut. nasıl geçirebilirim önerebilceğiniz bir ürün var mıdır?

Merhaba,
geçen misafirlikte malesef araca yukardan kullanılmış kızartma yağ atılmış. kc apc ile önce detay yaptım sonrasında ön yıkamalı ve çift kovalı işlem uygulamadım ama hala azda olsa kaldı camlarda daha çok mevcut. nasıl geçirebilirim önerebilceğiniz bir ürün var mıdır?
Yuhh arkadaş nasıl bir insanımız var bizim., balkondan aşşağı çöp atanı gördükte, kızartma yağını balkondan aşşağı döken insan olamaz :mad: medium cut pasta ile camlar hallolur, veya 3D Eraser sorunu çözer., uygulama öncesi açık havada güneşli bir ortamda aracın kızartma yağından etkilenen her yerini gözlemleyiniz, aydınlık ortam (güneş) kızartma yağından etkilenen tüm kusurları ortaya çıkaracaktır.,

Yalnız 3D Eraser ‘ın kullanma talimatlarına “dikkat ederek” kullanmalısınız., her bir panelde ve camlarda parça parça uygulama yapıp, her bir panel ve camı bitirdiğinizde ürünü yüzeyde çok bekletmeden bol su ile iyice durulayınız, sonra diğer bölgeye geçip aynı işlemi tekrarlayınız, son aşamada da aracı kova ile yıkayınız.

Geçmiş olsun şimdi o yağı birde kuruyup yapışmıştır daha önce kireç lekeleri için çözüm arayışlarında bulunmuştum Auto finnesi cam pastası doğru ped yardımı ile işimi çözmüştü. Şimdi belki kızarlar bana benimde, önerim olacaktır yanlız uygulama taktiği önemli burada. Yağ çıkarıcı olarak Asperox gibi aşındırıcı kullanabilrsin yalnız, kesekağıdı yada ince bir bez yardımı silme yapmadan sadece ıslatıp camın üzerine sereceksin belli süre bekletim fazlalığı aynı bez yada kese kağıdı ile silip temiz bez ile kurutup tekrardan yeni bez yada kesekağıdı ile ilaçla ıslatıp tekrarlamalısın böylece fazla kimyasal da akmaz ve aynı bölgeye etkiyi göstermiş olur. En son üstadımın forsa Gillas ın ürünlerini detailing olarak uygulamak sorunu tamamen ortadan kaldırır. Diye umaraktan,Saygılarımla.

Yağı yağ çözer. Yağlı ortamda çalışan biri olarak söylüyorum. Ama hangi yağ onu bulmak gerekir.

Geri
Üst Alt