Golf 8 Impression'dan gelen ses

Volkan1

Yeni Üye
İsim
Volkan
Merhaba golf 8 impression hız sabitlemeli ek paketli aracımda ilk çalışma sonrası 33 34 km hıza ulaşınca tık tık diye pedallar çevresinden bi ses gelmektedir. Serviste 9 gün kalmasına rağmen bi çözüm bulunamamış normal denilmiştir. Bu sorunu yaşayan yada dikkat etmeyen varsa bi bakabilir mi? Facebook linkini ekliyorum sese oradan bakabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/259089885122278/permalink/573352733695990/

Debriyajla bi alakası yok gibi standart bi şekilde ilk çalışmadan sonra harekete başlayıp 33 34 km ye gelince gelen bi ses bu.

Upvote 0
Merhaba golf 8 impression hız sabitlemeli ek paketli aracımda ilk çalışma sonrası 33 34 km hıza ulaşınca tık tık diye pedallar çevresinden bi ses gelmektedir. Serviste 9 gün kalmasına rağmen bi çözüm bulunamamış normal denilmiştir. Bu sorunu yaşayan yada dikkat etmeyen varsa bi bakabilir mi? Facebook linkini ekliyorum sese oradan bakabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/259089885122278/permalink/573352733695990/
Merhaba benim de arac dan geliyor. bendede ayni impression paket cruise control var. bana normal gelmisde . 20 de kilit leme devreye giryor 33-34 de bence bir system devreye giriyor. bence normal

Upvote 0
Merhaba benim de arac dan geliyor. bendede ayni impression paket cruise control var. bana normal gelmisde . 20 de kilit leme devreye giryor 33-34 de bence bir system devreye giriyor. bence normal
Evet normal dendi bana da alıştım sese de geçenlerde de gruptan bi arkadaş götürdü ona da normal dendi şu an son durum servisin dediği bi sistem devreye girdiği yönünde.

Upvote 0
merhaba. aynı ses bende de var biraz araştırma yapınca gördüm konuyu :) sanırım kronik bi hata

Upvote 0
Golf8 de paket önemli değil bir yerlerinde zaman içinde ses geliyor maalesef... aracı yapmaya bir gecede mi karar verdiler anlamadım en basiti kapı iç döşemesi bile küçük dibe doğru bakın açıklık bolca ...

Upvote 0
merhaba, impression aracımı geçen hafta teslim aldım 400 km. sürüş sonucunda dediğiniz sesin aynısını duyuyorum ayrıca,
ses sistemini iyileştirmek yerine daha kötü yapmışlar. 2017 polo trendline var onun sesi daha iyi.
kornası desen reno sesi gibi.

Upvote 0
Benim 2 yılı geçti artık o sese alıştım normal geliyor:) Ses sistemiyle ilgili yorum yapamayacağım önceki aracım 2016 focustu ondan iyi. Evet kornası gerçekten çok çok kötü katılıyorum basmamaya özen gösteriyorum :))
merhaba, impression aracımı geçen hafta teslim aldım 400 km. sürüş sonucunda dediğiniz sesin aynısını duyuyorum ayrıca,
ses sistemini iyileştirmek yerine daha kötü yapmışlar. 2017 polo trendline var onun sesi daha iyi.
kornası desen reno sesi gibi.

Upvote 0
Golf8 de paket önemli değil bir yerlerinde zaman içinde ses geliyor maalesef... aracı yapmaya bir gecede mi karar verdiler anlamadım en basiti kapı iç döşemesi bile küçük dibe doğru bakın açıklık bolca ...
Ben o kısma anlam veremedim zaten gizli bölme gibi olmuş arkaya doğru 😂

Upvote 0
İyi günler
Benimde tavandan gelen bir ses mevcut bozuk yolda tavanı biraz esnettiğimde ses belli bir süre kesiliyor sonra bozuk yolda geri geliyor tavan döşemesi içinden geçen kabloların sabitlenmediği düşünüyorum sanki biraz esnetince tekrar yapışıyor sonra geri bırakıyor da titreşimden ses yapıyor gibi

Upvote 0
Bende de dikiz aynasının oradaki plastikten geliyor bakımda yapıldığını söylemişlerdi ama daha kötü olmuş resmen

Upvote 0

Geri
Üst Alt