3Q0 035 819'dan 3Q0 035 824B Üniteye Geçiş

agoktas

Yeni Üye
İsim
Ali
Araç
Passat B8
Merhaba arkadaşlar,

2014 B8 Passat highline aracımda 6.5 inç 3Q0035819 mevcut. Kısa bir süre sonra yurtdışına gidip gelme durumum olacak. Oradan araştırıp 3Q0035824B model bi ünite buldum. Kendi aracımın ve bulduğum ünitenin görüntüsünü ekledim. App Connect, Car Play, sesli komut, sports monitor ve geri görüş kamerasının aktif olduğunu iletti satıcı. Şu anda ekranı değil sadece üniteyi değiştirip seneye de ekranı 8 inç mib2 ekranla değiştirmek istiyorum. Almayı planladığım ünite hem şu anki ekranımda hem de 8 inç olan ekranda tüm fonksiyonları kullanmama olanak sağlar mı?
Ek olarak araştırdığım kadarıyla bu dönüşüm için bana gerekli olan şeyler;
  • 8 inç teyp için çerçeve
  • Car play destekleyen usb port (Üniteye göre farklılık gösteriyor mu?)
Bunlar dışında almam gereken bir şey var mıdır?

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2022-05-01 at 21.13.23.png
    Screen Shot 2022-05-01 at 21.13.23.png
    367.9 KB · Görüntüleme: 113
  • Screen Shot 2022-05-01 at 21.13.54.png
    Screen Shot 2022-05-01 at 21.13.54.png
    364.5 KB · Görüntüleme: 113
  • WhatsApp Image 2022-05-01 at 20.43.15.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-01 at 20.43.15.jpeg
    83.4 KB · Görüntüleme: 115

Her sey calisir

Usb degismeniz sart unite modeline bagimli degil

Crarck islemi gerekiyor CarPlay aktif olur crack sonrasi

Fiyat neymis alamanya fiyatı untenin

Her sey calisir

200 € fiyatı var yani 3200 ₺ civarında. Crack islemi meşakkatli bir iş midir?

200 € fiyatı var yani 3200 ₺ civarında. Crack islemi meşakkatli bir iş midir?
600 tl

3800 tl mal olur size cihaz saglamsa güzel fiyat bozuk cikarsa buyuk risk

Ben benzerini crackli hazir 4500 tl satiyorum

Her sey calisir

Ben de 840C ye upgrade yaptım ancak USB değiştirmedim.
Android Auto sorunsuz çalışıyor. Hatta ylda giderken maç bile izleniyor(Acaip bir kaza atlattım kullanrken daha video izlemem)

Android Auto sorunsuz çalışıyor. Hatta ylda giderken maç bile izleniyor(Acaip bir kaza atlattım kullanrken daha video izlemem)
Neden buna gereksinim duydunuz ki hocam..? Sizin araç zaten Mk7,5 Highline ile gelen 8 inch Composition Media değil mi..?

Bu media ünitesi zaten AppConnect (android auto / apple car play) desteği zaten hali hazırda mevcut.

Neden buna gereksinim duydunuz ki hocam..? Sizin araç zaten Mk7,5 Highline ile gelen 8 inch Composition Media değil mi..?

Bu media ünitesi zaten AppConnect (android auto / apple car play) desteği zaten hali hazırda mevcut.
2017 ler sizin dediğiniz gibi Mk7,5 Ali hocam.
Benimki 2016 Model year diyor ve Mk 7. kitapta aslında 30 Kasım 2015 üretimli.
Trafiğe çıkış 23 Aralık 2015
Araçta da 6,5" Ekran ve 819A medya vardı. Mirror-Link desteği yoktu.

2017 ler sizin dediğiniz gibi Mk7,5 Ali hocam.
Benimki 2016 Model year diyor ve Mk 7. kitapta aslında 30 Kasım 2015 üretimli.
Trafiğe çıkış 23 Aralık 2015
Araçta da 6,5" Ekran ve 819A medya vardı. Mirror-Link desteği yoktu.
Benim aklımda sizin araç Mk7,5 diye kalmış Ahmet hocam. :)

hocam bende 7.5 highline var siz android auto da video izlemek için program kullanıyor musunuz bende bayağı eski bir android telefon var youtube için bir program indirdim o şekilde izleyebiliyorum

hocam bende 7.5 highline var siz android auto da video izlemek için program kullanıyor musunuz bende bayağı eski bir android telefon var youtube için bir program indirdim o şekilde izleyebiliyorum
Evet kulanıyorum.

Nedir programın ismi hocam, memnun musunuz?

Nedir programın ismi hocam, memnun musunuz?
image.jpg
hocam bende bu uygulamalar var telefonu arabaya bağlayınca araç multimedya ekranında kırmızı simge olan carstream çıkıyor ordan giriş yapılıyor. bende ki telefon çok eski android sürümü 6.0.1 içinde hat da yok .güncel kullandığım telefondan wi-fi açıp o şekilde bağlanıyorum şartlar bu şekilde olunca yavaşlık ve donma vs ara sıra oluyor ama sizin telefon 12 sürüm müş sizde daha iyi olabilir belki youtube da link var onu da buraya bırakıyorum bakarsınız yalnız uygulama güvenilirliği ne durumda bilmiyorum .

Geri
Üst Alt