İzmirden selamlar..

Hoşgeldiniz keyifli forumlar konuyu yanlış yere açmışsınız galiba

Evet yeni başladım kusura bakmayım ☺️ Teşekkür ederim herkese.Birde golftutkusu uygulamasını indirdim açınca error veriyor adminle görüşün fln diyor çözemedim bende internetten giriyorum.

hoşgeldiniz benimde 7.5 dan sonra istediğim araçlardan biriydi tiguan ama her geçen gün makas açılıyor elimizdekine şükür bundan geri kalmayız inşallah 🙂

hoşgeldiniz benimde 7.5 dan sonra istediğim araçlardan biriydi tiguan ama her geçen gün makas açılıyor elimizdekine şükür bundan geri kalmayız inşallah 🙂
Sükür etmek lazım bunuda bulamayan var.Golfü aldım 600 km de sattım,araç güzel ama çok basıktı ondan sattım.Umarım daha da kötü duruma gelmeyiz%25 zam bekleniyormuş ama hayırlısı

Hocam bence geçen gün bayiye gititm Tiguan a baktim bu seferde araç bana kocaman minibus gibi geldi hoşuma gitmesi açıkçası.Esim aa Tiguan mi acabami dese de gerek yok Golf tam ideal dedim.Zevkler ve renkler meselesi 😉

Hocam bence geçen gün bayiye gititm Tiguan a baktim bu seferde araç bana kocaman minibus gibi geldi hoşuma gitmesi açıkçası.Esim aa Tiguan mi acabami dese de gerek yok Golf tam ideal dedim.Zevkler ve renkler meselesi 😉
Katılıyorum,golfte güzel araç ama basık araç fobim var buda 2014 den ber caddy kullanıcısı olduğumdan olabilir 😄

Katılıyorum,golfte güzel araç ama basık araç fobim var buda 2014 den ber caddy kullanıcısı olduğumdan olabilir 😄
Olabilir hocam.Bende büyük araç pek sevmem.Araba dediğin yere yakin olacak yilan gibi suzuleceksin.Onceki aracim yayli mayli jantli juntluydu.Buna dokunmuyorum ama icimizde bir heves var tabiki...

Geri
Üst Alt