Far ve yağmur sensörü takmayı düşünüyorum

Arkadaşlar merhaba,
Araçta günüdüz hız göstergesi bazen lambalarını kısıyor. Ancak Passat aracımda auto konumda devamlı ve hız göstergesi lambaları devamlı yanıyor. Bunun bir kodlaması var mı. Far anahtarı auto konumda hız göstergesi lambaları devamlı olarak yanabilir mi ? Ayrıca gündüz hava güneşli olunca yanıyor. Ancak gölge bir yere gelince gösterge ışıkları da kapanıyor.

Teşekkürler
İstediğiniz şu videodaki gibi birşey mi acaba

Bunu yaptım. Bu ekstra parlaklık veriyor ekrana ancak Media ekranından parlaklık ayarlama iptal oluyor. En parlak şekilde sabit oluyor lamba.

Aslında konu şöyle passatta kışın kapalı havalarda bile kadran arka ışıkları beyaz olarak yanıyor. Ancak golfte yanmıyor. Kadran ışıkları farları açınca yanıyor.

Yabancı forumlarda işe yaradığını söylemişler pasaattanda kontrol edip bilgi vereceğim.

Burda ilk defa ben de boyle yardim sever arkadaslari goruyorum, valla gozlerime inanamadim desem, yalan olmaz.

Seviliyorsunuz.

Bu gün Diyarbakır’da @Ferido abimize misafir oldum. Far ve yağmur sensörü montaj kodlamasını yaptık, hayırlı olsun inşallah 😊 @HONEY abimizden gelen ürünler sorunsuz şekilde oldu. Bülent abi senin yerine Ferdi abimizden tatlıyı aldım 😊

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt