Mib2 Composition Media 840 ince ses ayarı kodlaması

MrRush

Üye
İsim
MrRush
Kısa süre önce Delphi Discover Mib2 Composition Media 840 taktırdım. Herşey iyi güzel de eski orijinal medyamın sesi daha net ve tok çalıyordu. Benmide kulağım butür şeylere çok hassas ve müzikle iç içe olan birisiyim. Yeni cihazda sesi sona kadar açınca bir kısılma oluyor ve ses boğuklaşıyor. Gain değerleri de sanki daha yüksek. Bu sorunu çözmek istiyorum. Ayrıca eski cihazımın ses kalitesini bu yeni cihaza kodlama olarak değitiriebilirmiyim veya buna yakın birşeyde olabilir?CCAAAgNE-uA-1920.jpg

Selamlar, sonradan takilan cihazlara ses parametresi atiliyor ama nasil yapildigini bilmiyorum. Belki @İlker34 ustad daha cok yardimci olabilir.

Vagcom kodlama isi yapan cogu yerde Bu yapilir arabaya Gore kodlaniyor
Sonradan takilan cihazlarda yapilmali bence cunku Cok fark ediyor

Merhaba hocam, araca sonradan taktığınız için önce ki aracın iç hacmi hoparlör sayısı vs. değerlerine göre ses parametresi atılır. Bunu genelde odis cihazı ile yaparlar. Benim aracımda yapıldı ve müziğin kbps değeri artıyor. Bu yüzdendir ki yaptırmanızı öneririm tam verimi almak için. iPhone cihazınız var ise ve apple music uygulamasından müzik dinliyorsanız. Ayarlar kısmında ki Dolby Atmos seçeneğini her zaman açık olarakta işaretleyin. Sesler daha net gelecektir. @MrRush

Merhaba hocam, araca sonradan taktığınız için önce ki aracın iç hacmi hoparlör sayısı vs. değerlerine göre ses parametresi atılır. Bunu genelde odis cihazı ile yaparlar. Benim aracımda yapıldı ve müziğin kbps değeri artıyor. Bu yüzdendir ki yaptırmanızı öneririm tam verimi almak için. iPhone cihazınız var ise ve apple music uygulamasından müzik dinliyorsanız. Ayarlar kısmında ki Dolby Atmos seçeneğini her zaman açık olarakta işaretleyin. Sesler daha net gelecektir. @MrRush
Haklısın. Telefonumda var Dolby Atmos. Farkediyor tabii.

Geri
Üst Alt