Arabam ne kadar eder?

Bugracan

Üye
İsim
Mustafa
Arkadaşlar muhtemelen ev almak için aracımı satacağım. Aracım 2014 model 1.6 TDI DSG. 83000 km’de. Beyaz renk. Kaza, boya, değişen ve tramer kaydı yok. Araçta hız sabitleme, ön arka park sensörü ve logo kamera, sürüş modu, RCD 330 car Play, far yağmur sensörü, çift j far ile diğer standart donanımlar mevcut. İstemeyerek satmak zorundayım. Daha yeni iç dış detaylı temizlik ve boya koruma yapıldı. Sizce şu dönemde aracım ne kadar eder?

Araba fiyatlari yükseliyor, normalde satmayin derdim ama ev fiyatlari daha hizli cikiyor, bu sartlarda dogru yatirim olur.

Arabanizdaki extralar fiyatini artirmaz ama daha kolay satilmasini saglar.

Donanimi yazmamissiniz

Comofrtline oldugunu varsayarak 350 binden ilan girin, duruma göre kademeli olarak düsün, nabza göre serbet verin. Piyasada fiyatlar hala oturmadi, ama yön yukari dogru, fiyatlar her gecen gün üstüne koyuyor, son 1 ayda fiyatlar 2.elde ortalama %10 artti.

Pek muadili olmasada fikir vermesi için yazıyorum 2015 model 1.4 tsi dsg gri renk değişensiz boyasız 57 binde olan aracımı geçen hafta 388 bin TL'den aldım. Donanımları ayrı ayrı da satabilirsiniz eğer orjinal ürünleriniz duruyorsa.

Pek muadili olmasada fikir vermesi için yazıyorum 2015 model 1.4 tsi dsg gri renk değişensiz boyasız 57 binde olan aracımı geçen hafta 388 bin TL'den aldım. Donanımları ayrı ayrı da satabilirsiniz eğer orjinal ürünleriniz duruyorsa.
orijinal parçalar duruyor. ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum. size de hayırlı olsun. kazasız belasız güzel günlerde kullanın inşallah aracınızı. aracım dizel olduğu için muhtemelen biraz daha fazla eder diye düşünüyorum.

Araba fiyatlari yükseliyor, normalde satmayin derdim ama ev fiyatlari daha hizli cikiyor, bu sartlarda dogru yatirim olur.

Arabanizdaki extralar fiyatini artirmaz ama daha kolay satilmasini saglar.

Donanimi yazmamissiniz

Comofrtline oldugunu varsayarak 350 binden ilan girin, duruma göre kademeli olarak düsün, nabza göre serbet verin. Piyasada fiyatlar hala oturmadi, ama yön yukari dogru, fiyatlar her gecen gün üstüne koyuyor, son 1 ayda fiyatlar 2.elde ortalama %10 artti.
evet donanım yazmayı unutmuşum. aracım comfortline. ekstraları ben sonradan orijinal parçalarla yaptırdım. ekstralar boş araçlara göre fiyat farkı oluşturur diye düşünüyorum. piyasanın ne olacağı belli değil ama düşeceğini de sanmıyorum. yaz yaklaştığı için malum biraz daha canlanıyor piyasa.

Fiyatlar tahminimden daha cok cikmis, bu durumda 350 bin düsük kalir, bayram arefesinde 400 bin denerdim yerinizde olsam, ama ev konusunu hazirana birakmayin, yazbasi ev fiyatlari cok sert artar, yazboyunca da artmaya devam eder. @Bugracan

Fiyatlar tahminimden daha cok cikmis, bu durumda 350 bin düsük kalir, bayram arefesinde 400 bin denerdim yerinizde olsam, ama ev konusunu hazirana birakmayin, yazbasi ev fiyatlari cok sert artar, yazboyunca da artmaya devam eder. @Bugracan
evi en geç mayıs ayı içinde ya da haziran başında alacağım. fuzulev' e yazılmıştım. bu ayki kurada param çıktı. sisteme dahil olduğumda istediğim para ile çok rahat ev alabiliyordum. şimdi arabayı satsam da zor alacağım evi :(

Geri
Üst Alt