Mib 2 Comp.8 inç Üniteye Geçis

Hayırlı olsun. Bundan sonraki aşamada neler eklemek istiyosun. Ben olsam imkan varsa katlanır ayna ve 17" jantlarla devam ederdim.
Teşekkür ederim. Konfordan taviz vermek istemediğimden 17 jant hic düşünmedim 16lar benim için yeterli. İmkanları biraz zorladık zaten şimdilik bu kadar yeterli bence🙂

Hayırlısı olsun.
Bende birkaç hafta önce değiştirdim. Aynı seri 840. Android ile bağlanıyorum AndroidAuto için.
Tavsiyem bağlantılarda orijinal kablo ile bağlantı kurmak. Aksi halde kopmalar oluyor.
En uyumlu Android cihazlar Samsung Android 12 sürüm ile gelenler.

Hayırlı olsun. Bundan sonraki aşamada neler eklemek istiyosun. Ben olsam imkan katlanır ayna ve 17" jantlarla devam ederdim.
Teşekkür ederim. Konfordan taviz vermek istemediğimden 17 jant hic düşünmedim 16lar benim için yeterli. İmkanları biraz zorladık zaten şimdilik bu kadar yeterli bence🙂
Benim araçtada 17 jant yok ama sırf güzel görünsün diye dijon taktırmak istiyorum

Katlanır ayna, far, mib2, stop retrofitlerini yapmış birisi olarak en son dijon jant taktım ve en çok etki eden şeylerden birisi diyebilirim, 16 lar olduğu sürece diğerlerini yapsan da dışarıdan bakınca eksiklik hissediyorsun

albüme kapak resmi eklemek için ilave programa gerek yok ki.
"windows Media Player" ile windows 7 den bu yana eklenebiliyor.
Onları da bulub tek tek eklemen lazım.

Araştırmalarıma göre en iyi araç budur bana göre. Bu araç Coverları buluyor eklemesi size kalıyor.
Bulamadığı da oluyor ama genelde başarılı.
Bulamamasının sebebi genelde mp3 dosya adından kaynaklı olabilir.
Creevity Mp3 Cover Downloader
https://www.creevity.com/mp3coverdownloader/
sshot-3.png

Bende golf 7 comfortline araç var standart Bluetoothsuz multimediadan mib2 8inç ekrana geçmeyi düşünüyorum.Torpido değişimi hariç,ünite,ekran,çerçeve, tesisat,mikrofon,montaj,aktivasyon 9000 tl . Arkadaşım bi yerden görmüş söyledi bana. Uygun mudur fiyatı

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt