Arka kalorifer ızgara değişimi

balcis

Üye
İsim
Sedat
düşük km 2020 1.5 highline'la ben de aranıza katıldım. araç çok düşük km olmasına rağmen 1) servise yılı gelmiş verilmemiş, 2) araç sahibinin çocukları arka üfleme ızgaralarının tutma plastiklerini kırmış ve içine de biraz bisküvi tıkmışlar. yani bu kısmın çıkıp o tutma plastiklerinin eklenmesi belki de bu kısmın değişmesi gerek. servise de soracağım ancak belki başka yerde daha uygun halledebilecek birileri vardır. daha önce başına gelen oldu mu bilmiyorum, ilginç bir sorun gibi geldi.

Hoşgeldin,hayırlı olsun🤗 burada aklına takılan çoğu şeyin cevabı var

Upvote 0
El yatkınlığınız varsa bence kendinizde sökebilirsiniz hatta alixpresten arka havalandırmanın şarj soketleri olan modelleri var onlar sipariş edilip ufak bi retrofit yapılabilir.. İyi forumlar

Upvote 0
El yatkınlığınız varsa bence kendinizde sökebilirsiniz hatta alixpresten arka havalandırmanın şarj soketleri olan modelleri var onlar sipariş edilip ufak bi retrofit yapılabilir.. İyi forumlar
aliexpress'ten bir süredir bir şey söylemiyorum, son birkaç siparişi hiç etti posta aşamasında birileri. gördüğüm kadarıyla mandallardan biri var diğeri ise yarısı kırık, üst kısmı yok. gerekirse çıkmacıdan alacağım. şu konsol falan sökmeye yarayan ufak edevattan almam gerekecek.

Upvote 0
bugün servisle görüştüm özellikle mesaj gelmiş garantiden değişmeyecek bu kullanıcı hatası diye. bakalım fiyat versinler yoksa uğraşacağım gibi duruyor. üzücü.

Upvote 0
aliexpress'ten bir süredir bir şey söylemiyorum, son birkaç siparişi hiç etti posta aşamasında birileri. gördüğüm kadarıyla mandallardan biri var diğeri ise yarısı kırık, üst kısmı yok. gerekirse çıkmacıdan alacağım. şu konsol falan sökmeye yarayan ufak edevattan almam gerekecek.
Son birkaç aydır bir problem var yurtdışı gelen gönderilerde. Paketim kayboldu, ptt görevliler takip no takipsiz diyip sıyrılıyor. Ben de artık sipariş oluşturmuyorum aliexpressten.

Bu arka havalandırma sökümünde kemik vs gerekmiyor aslında hocam. 2 el ile rahat sökebilirsiniz. Bir söküp bakın içine düşmüştür belki.
Dıştaki parçayı sökünce bir de altta L şeklinde bir boru olacak o da sökülebiliyor. Çıkartıp içini kontrol edin bir ihtimal oradadır belki.

Küçük önemsiz gibi görünebilen bir parça evet, ikinci el ilanların neredeyse yarısında yok, eksikliği beni de rahatsız ederdi eminim. Ama servisten komple değişimi de biraz gereksiz olur sanki hocam.

Benimki kırılmıştı ufak bir noktadan, söküp ilkel yollarla tamir ettim, 3 senedir de bırakmadı kendini.

Sizinkinin eksiği sadece yönlendirme tutamacı mı ? (İsmi tam aklıma gelmedi o yüzden böyle yazdım)

Upvote 0
Son birkaç aydır bir problem var yurtdışı gelen gönderilerde. Paketim kayboldu, ptt görevliler takip no takipsiz diyip sıyrılıyor. Ben de artık sipariş oluşturmuyorum aliexpressten.

Bu arka havalandırma sökümünde kemik vs gerekmiyor aslında hocam. 2 el ile rahat sökebilirsiniz. Bir söküp bakın içine düşmüştür belki.
Dıştaki parçayı sökünce bir de altta L şeklinde bir boru olacak o da sökülebiliyor. Çıkartıp içini kontrol edin bir ihtimal oradadır belki.

Küçük önemsiz gibi görünebilen bir parça evet, ikinci el ilanların neredeyse yarısında yok, eksikliği beni de rahatsız ederdi eminim. Ama servisten komple değişimi de biraz gereksiz olur sanki hocam.

Benimki kırılmıştı ufak bir noktadan, söküp ilkel yollarla tamir ettim, 3 senedir de bırakmadı kendini.

Sizinkinin eksiği sadece yönlendirme tutamacı mı ? (İsmi tam aklıma gelmedi o yüzden böyle yazdım)
hocam bu tutamaçlar bir dışta bir içte iki parçanın birleşiminden oluşuyor. birinde iç parça içerde kalmış, dışı yok. diğerinin içi de dışı da var ama kopmuş; birleştirmek için yine sökmek gerekiyor.

Upvote 0
her bir tutamaç iki parça bir içte bir dışta; dış parçanın içe düşmesi biraz zor, koptu gitti büyük ihtimal. bende de ikisi de ayrık, birinin de dışı yok.
Dış tutamaçı ayrı satmıyorlar değil mi?

Upvote 0
Servis komik rakam verir. Aliexpressten o parçayı komple alabiliyorsunuz. Hatta type c güç çıkışlı olan modelleri de var.
Kendiniz youtubedan izleyerek takarsınız, çok zor bir parça değil.

Upvote 0
Servis komik rakam verir. Aliexpressten o parçayı komple alabiliyorsunuz. Hatta type c güç çıkışlı olan modelleri de var.
Kendiniz youtubedan izleyerek takarsınız, çok zor bir parça değil.
aliexpress değil türkiye'de bakarım olmadı, oradan bazı siparişlerim iç edildi posta servisinde, ben de tekrar vermedim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt