İnternetten Filtre Almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

korhanmr08

Yeni Üye
İsim
Korhan Emre
Merhaba daha önce filtre pazarından filtre siparişi veren oldumu ? İnternetten biraz araştırdım başak filtreye aitmiş mannın ve filtronun türkiye distribütörleri. Yinede emin olmak için sormak istedim.
Site https://www.filtrepazari.com.tr/

Filtremarketimden daha önce sipariş vermiştim hiç memnun kalmadım ayrıca kontrol ettim fiyatları filtrepazarı daha ucuz.

Filtremarketimden daha önce sipariş vermiştim hiç memnun kalmadım ayrıca kontrol ettim fiyatları filtrepazarı daha ucuz.
Ekran görüntüsü 2022-03-11 003325.png Ekran görüntüsü 2022-03-11 003723.png

Üstelik fitremarketimde bu fiyatlardan %10 da iskonto var.

Sanırım siz filtre pazarında çalışıyorsunuz?
Bugün üye olup kendinizi bile tanıtmadan filtrepazarını tanıtmaya giriştiğinize göre.
Üstelik daha ucuz diyerek te insanları yanıltıyorsunuz!Filtre marketim daha ucuz dendiği halde.

Son düzenleme:
@agacmalzeme Hocam ben filtremarketimden ürün aldığına bile inanmadım.
Herşeyi yalan bence. kontrol etmiş filtrepazar daha uygunmuş!

Tamamen bahsettiği firmanın reklamı için bugün üye olunmuş.
Bahsettiği firmanın ya çalışanı ya sahibi bence herşey öyle gösteriyor.

Bunu şöyle anlayabiliriz.
Daha önce filtremarketim'den alınan fatura paylaşılır. Neden memnun kalınmadığı da yazılarak..

Sonra filtre lazımsa tek adres 👉@Baho_34

Aracım için baktığım filtreler filtre pazarında daha ucuz. Filtron marka kullandığım için yine filtron siparişi için baktım.
Kusura bakmayın sizin kadar iyi bilmiyorum forum kurallarını. Soru sormak için üye olmuştum. Keşke bu şekilde gereksiz bir saldırganlık yerine daha düzgün bir üslupla cevap verseydiniz.

Q1.pngQ.pngQ2.pngQ3.png

Aracım için baktığım filtreler filtre pazarında daha ucuz. Filtron marka kullandığım için yine filtron siparişi için baktım.
Kusura bakmayın sizin kadar iyi bilmiyorum forum kurallarını. Soru sormak için üye olmuştum. Keşke bu şekilde gereksiz bir saldırganlık yerine daha düzgün bir üslupla cevap verseydiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 55689Ekli dosyayı görüntüle 55690Ekli dosyayı görüntüle 55691Ekli dosyayı görüntüle 55692
Filtremarketim'de 250 lira üzerine %10 indirimi unutmayın. Siz ne sorun yaşadınız biilmiyorum ama ben whatsapp hattından ne zaman yazsam dönüş aldım. 3 siparişimde de herhangi bir sorun yaşamadım.

@korhanmr08 250₺ üzeri alışverişinizde daha uygun gelebilir. Filtron markası mann tarafından üretilir tavsiyem mann filtre kullanmanız. Birde memnun kalmadığınızı belirtmiştiniz kalitesiz yada orjinal olmayan bir filtremi gönderildi.

filtremarketim.com dan ben de Ocak ayında mann filtre seti aldım.

İletişim, kargo, ürünler olması gerektiği gibi idi.

Fiyatlar bir çok site ile kıyaslama yaptığımda 3 aşağı 5 yukarı aynı idi.
IMG20220112110145.jpg

Arkadaşlar
tamamen reklam amaçlı üye olunmuş.
üye olup 5dk sonra ilk mesajın konu açmak olacak ve bir sitenin linki ve tanıtımı yapılacak!

Ben modların yerinde olsaydım şimdiye kadar konuyu ve üyeyi uçurmuş yada konuyu kapatıp ilk mesajdaki linki kaldırmıştım.
Olması gereken buydu.

Biraz inceledim fakat konuyu açan arkadaşın bir alakası yok gibi gözüküyor, çok fazla detay paylaşmadan sadece siteyi paylaştığı için reklam olarak algılanmış doğal olarak.

Sitenin bağlı olduğu firma Mann Filtre'nin global sitesinde bayi olarak gözüküyor, belirlediğiniz ürünlerin fiyatı uygun ise satın alabilirsiniz size kalmış.

Çözüme kavuştuğu için konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt