Çorum Ahlatçı Otodan Parça isteği

İsim
Ozan
Araç
A4 B9 2.0TDI Quattro + Golf 7.5 1.0 TSI DSG Comfortline
Aramızda Çorumda olup yakın zamanda servise gidecek var mı?

2 parça lazım, doğuşta yok Ahlatçı'da varmış ancak dışarıya satış yok dediler telefonda. Alıp gönderebilecek çıkarsa sevinirim.

Belki başka yerden de çıkabilir diyerek parça numaralarını da yazıyorum:
N90356203 2 adet
N10828001 2 adet

Matah bir şey değil, somun ve civata ancak orijinal olması her zaman öncelik :)

@Ozan Karsavuran Başka servisten servisler parça çekebiliyorlardı hocam. Artık olmuyor muymuş?
Uğraşmak istememişte olabilirler, İzmir'de sordum önce yurtdışı sipariş 1 aydan önce gelmez dedi. Sonra Ahlatçı da var dedi. O nerde nasıl alırım dedim, bilmiyorum yerini telefon et kargoyla gönderirler dedi.

Problem yok hocam, bu arada siz benim Bilkent Bilgisayardan asistanımsınız sanırım. :)
o zaman haberleşiriz giderseniz. doğrudur ancak isimden çıkaramadım, algo ise bire bir görüşme az olunca isimler pek aklımda kalmıyor :)

@berreday hocam sağ olsun bugün servise gidip parçayı almak istedi. parça satışları yokmuş :)
telefonda bana dışarıya satışımız yok dediklerinde kargo ile vs satış yok şeklinde anlamıştım ama sadece atölye içinde kullanıyorlarmış parçaları, yedek parça satışı yapmıyorlar yani. çok ilginç. Başka servis talep ederse, talebi müdür onaylarsa servise gönderebiliyorlarmış ancak :) İzmir'deki servis zaten bu yola baştan yanaşmadığı için tekrar gitmedim. Başka bir şey uyduracağım artık.
Bilgi olsun diye burada da paylaşayım dedim.

• Beğen
Tepkiler: SCC
@berreday Hocamızın emeğine sağlık.

Boş göndermeseler güzel olurmuş. 2022 yılına geldik, halen daha böyle küçük şeyler için marka kullanıcılarına çözüm üretmemeleri hoş değil. Biz ne yazsak çözüm olmuyor, VW AG şu durumu görse kızar. :)

@berreday Hocamızın emeğine sağlık.

Boş göndermeseler güzel olurmuş. 2022 yılına geldik, halen daha böyle küçük şeyler için marka kullanıcılarına çözüm üretmemeleri hoş değil. Biz ne yazsak çözüm olmuyor, VW AG şu durumu görse kızar. :)
aynen hocam, hem çok şaşırdım hem de anlam veremedim böyle bir uygulama olmasına.

@Ozan Karsavuran Doğuş Oto Çankaya Yedek parçayı arayıp sorar mısınız? Ben böyle ufak tefek vida, conta vs. için bile baya uğraştıklarını ve temin ettiklerine bizzat şahit oldum. Belki bir yol yordam söylerler.

Muhakkak geçmişte suistimal edilmiş bir durum vardır. Başka bir açıklaması yok...

Muhakkak geçmişte suistimal edilmiş bir durum vardır. Başka bir açıklaması yok...
suistimalden ziyade yedek parca sikintisi var hocam bundan kaciniyor olabilirler. serviste bir tek kicikirik parca yuzunden haftalarca yatan araclar var.

sevdigim bir insanin yeri var sIk sIk tanik oluyorum. yeri geliyor 81 il telefonla arayip parca var mi diye soruyor.

Geri
Üst Alt