hocam size hak veriyorum. aslinda soylediklerinizle duygularima.tercuman oldunuz diyerek olayi noktalayalim. insallah istediginiz gibi cikar arac. kendi aracimi beklerken heyecan yasamadim. sizinkini@bravo32 hocaminkini.bekledgimiz gibi dort gozle bekliyorum.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

@jajaja Hocam bana hak verdiniz mi vermediniz mi anlayamadım. [emoji4]Söylediğiniz ve adını "diplomatik olmak" koyduğunuz yöntemler Satıcıdan Müşteriye gelmeli, müşteriden satıcıya değil. Ben müşteri olarak sorunumu söylerim, satıcı müşteriye çözüm önerileri sunar, müşteri de kendisine hangi çözüm uyuyorsa onu seçer. Bence işleyiş böyle olmalı. Satıcı bananecilikle davranır, müşteriyi lafla ikna etmek gibi ucuz yolları seçerse Müşterinin çok da faza seçeneği kalmaz maalesef. Aslında kişilerin cehennemlerini bilmeden yorum yapmayı ve yapılmasını pek sevmem, yapmamaya da çok dikkat ederim.

Benim düşüncem şudur, Türkiye başka ülkelerin atıl stok çöplüğü değildir, Türk tüketicileri de bu muameleyi hak etmemektedir. Ülkeyi yönetenler ve Doğuş gibi neredeyse Tekel olmuş Holdingler kendi ülke vatandaşlarının hakkını gözetmekten acizse, tüketici bilinçlenmeli, kendi haklarını korumalıdır. Yani aslında mesele ne lastiktir ne de medya cihazı, mesele tüketiciye reva görülen muameledir.

Daha önce VW araçlarının zevkini sürmüş (5 yıl BORA, 7 yıl GOLF) biri olarak diyorum ki, önceliğim; onların hayallerindeki kolay müşteri olmamak, kişisel çıkarlarımı toplum çıkarları önünde görmemektir. Sipariş verdiğim araç yine "AYIPLI" gelirse yine red ederim.

Saygılar Hocam...
Sayin hocam bu durum Türkiye icin gecerli degil avrupanin bircok ulkesine boyle giden araclar var. Geri gorus kamerasiyla bize gelen unite oraya da oyle gidiyordu ilk basta simdi ayrı bir opsiyon. Altini ciziyorum opsiyon. Aracin standardinda olmayan birsey. Urununuz ayipli duruma dusmez bu durumda. Ins golfunuz istediginiz gibi gelir ve Türkiye buluşmasina da gelirsiniz. Benim dusuncelerimdir sakin yanlis anlamayin. Amacim.bir an once bu golf7 denen zevkli araci kullanmaniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam size hak veriyorum. aslinda soylediklerinizle duygularima.tercuman oldunuz diyerek olayi noktalayalim. insallah istediginiz gibi cikar arac. kendi aracimi beklerken heyecan yasamadim. sizinkini@bravo32 hocaminkini.bekledgimiz gibi dort gozle bekliyorum.

Ben de merak ediyorum Hocam, bakalım gelecek aracın yüzde kaçı 2015, yüzde kaçı 2016 model gelecek? :)  

Saygılar...

hocam.on yargili olmayin. :)

Sayin hocam bu durum Türkiye icin gecerli degil avrupanin bircok ulkesine boyle giden araclar var. Geri gorus kamerasiyla bize gelen unite oraya da oyle gidiyordu ilk basta simdi ayrı bir opsiyon. Altini ciziyorum opsiyon. Aracin standardinda olmayan birsey. Urununuz ayipli duruma dusmez bu durumda. Ins golfunuz istediginiz gibi gelir ve Türkiye buluşmasina da gelirsiniz. Benim dusuncelerimdir sakin yanlis anlamayin. Amacim.bir an once bu golf7 denen zevkli araci kullanmaniz.

O zaman o ülkelerdeki tüketicilerde gerekli tepkiyi vermelidir. Yapılan şey yanlışsa her yerde yanlıştır. Başka ülkelerde yapılıyor diye bizde yapılan yanlışa yanlış demeyecek miyiz? 

GGK'nın ayrı bir opsiyon olmadığını kim söylüyor ki, tabii ki ayrı bir opsiyon da konumuzla direkt ilgisi yok aslında. Bizler sadece doğru, kabiliyetli ve güncel medya cihazına sahip olabilmek için belki de yapmamamız gerekeni yapıyoruz. Satıcı tarağından GGK'yı seçmek zorunda bırakılıyoruz. Aslında GGK 'yı seçmeden doğru cihaz gelmeli. O yüzden diyorum ki MUTE/19A cihazlı araç almayalım, aldırtmayalım, çevremizdeki potansiyel Golf müşterilerini uyaralım.

Saygılar...

O zaman o ülkelerdeki tüketicilerde gerekli tepkiyi vermelidir. Yapılan şey yanlışsa her yerde yanlıştır. Başka ülkelerde yapılıyor diye bizde yapılan yanlışa yanlış demeyecek miyiz? GGK'nın ayrı bir opsiyon olmadığını kim söylüyor ki, tabii ki ayrı bir opsiyon da konumuzla direkt ilgisi yok aslında. Bizler sadece doğru, kabiliyetli ve güncel medya cihazına sahip olabilmek için belki de yapmamamız gerekeni yapıyoruz. Satıcı tarağından GGK'yı seçmek zorunda bırakılıyoruz. Aslında GGK 'yı seçmeden doğru cihaz gelmeli. O yüzden diyorum ki MUTE/19A cihazlı araç almayalım, aldırtmayalım, çevremizdeki potansiyel Golf müşterilerini uyaralım.

Saygılar...
Sayin hocam appconnect bir opsiyon avrupada. Bizdekiler bihaber olduğu için bizim opsiyon listemizde yok.

Sayin hocam appconnect bir opsiyon avrupada. Bizdekiler bihaber olduğu için bizim opsiyon listemizde yok.

@ansolak Hocam, bizim öncelikli derdimiz Appconnect değil ki?!?! Appconnect Avrupa'da opsiyon olmasının bizimle ne ilgisi var, anlamadım. Konuyu basitleştirmek, dağıtmamak, hedefi saptırmamak ve süreçte level atlamamak lazım.

Saygılar...

hocam.on yargili olmayin. :)

İlahi @jajaja Hocam, ön yargısı mı kalmış bu işin. 3 ay beklemişim, 2015 model yarıürünlerle donatılmış 2016 model araç gelmiş, red etmişim ürünü, Siz hala ön yargılı olmayın diyorsunuz. :)

Beklentileri, bekleyenler değil, bekletenler yaratır Hocam.

Saygılar...

pozitif dusunun ☺ bu sefer istediginiz ayipsiz mal gelicek.

@ansolak Hocam, bizim öncelikli derdimiz Appconnect değil ki?!?! Appconnect Avrupa'da opsiyon olmasının bizimle ne ilgisi var, anlamadım. Konuyu basitleştirmek, dağıtmamak, hedefi saptırmamak ve süreçte level atlamamak lazım.Saygılar...
19A ile 24A arasindaki fark appconnect ve fiziksel voice tusudur. Voice tusu olmayan cihazlarda ayni islev direksiyondaki tusla yapılır. Voice tusu direksiyondan basilan tusla ayni islevi görür. Yani Voice tusu olsun veya olmasin sesli komut altyapisi 2 cihazda da mevcuttur. Aradaki tek fark appconnect kaliyor ben eski cihaz yeni cihaz diye boyle siniflandirirsiniz sanmistim. Zaten arkadaslarin hazırladigi mail de de bu yonde bir talep vardır. Cihazların kalan ozellikleri yetenekleri aynı. Appconnect ile alakası yok diyince sasirdim gercekten. Ayipli mal dediginiz, eski dediginiz, dusuk yetenege sahip dediginiz bu konudur saniyordum. Kusura bakmayin ben sizi anlayamamisim okuduklarimdan yola cikarak ama sizin adiniza temennim dogusun sizi anlamasidir ve istediginize kavusmanizdir. Davanizda basarilar diliyorum takip edecegim ara ara bu topicten.

19A ile 24A arasindaki fark appconnect ve fiziksel voice tusudur. Voice tusu olmayan cihazlarda ayni islev direksiyondaki tusla yapılır. Voice tusu direksiyondan basilan tusla ayni islevi görür. Yani Voice tusu olsun veya olmasin sesli komut altyapisi 2 cihazda da mevcuttur. Aradaki tek fark appconnect kaliyor ben eski cihaz yeni cihaz diye boyle siniflandirirsiniz sanmistim. Zaten arkadaslarin hazırladigi mail de de bu yonde bir talep vardır. Cihazların kalan ozellikleri yetenekleri aynı. Appconnect ile alakası yok diyince sasirdim gercekten. Ayipli mal dediginiz, eski dediginiz, dusuk yetenege sahip dediginiz bu konudur saniyordum. Kusura bakmayin ben sizi anlayamamisim okuduklarimdan yola cikarak ama sizin adiniza temennim dogusun sizi anlamasidir ve istediginize kavusmanizdir. Davanizda basarilar diliyorum takip edecegim ara ara bu topicten.

@ansolak Hocam, yukarıdaki yazdıklarınız tabii ki doğru. Benim yapmak istediğim konuyu, savunduğumuz işi basitleştirmek, çünkü detaylara girdikçe Doğuşun ekmeğine yağ sürmüş oluruz.

Ben diyorum ki, katalogda yer alan ve Highline donanımla bu gelecek diye bize gösterilen (ayıplı ürün ispatı elimizdeki tek foto o çünkü) ve ön görünüşünde VOICE tuşu olan doğru cihazla gelsin araçlar ya da montaj edilsin mevcut araçlara.

Sözünü ettiğiniz Appconnect ve varsa diğer teknolojik özellikler zaten kendiliğinden gerçekleşecektir.

Saygılar.

Geri
Üst Alt