18" Pretoria ve Lastik Önerisi

Furkan96

Üye
İsim
Furkan
Dostlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Sizlerin öneri ve yardimlariniza ihtiyacım var . 🙂 2015 Golf 7 aracima 18" Pretoria jant takmaya karar verdim. Yay olarakta Eibach prokit 3.5 cm yay takmayı düşünüyorum.

1- Konfor kaybı çok hissedermiyim ?
2 - Lastik konusunda önerebileceğiniz en iyi marka hangisi olur ?

Benzer bir uygulamayi ben de yapacağım. Yay olarak eibach secmenizin bir sebebi var mi? Bende orijinal vw yaylari olan mubea yay kullanayim diyordum

Merhaba,

18" WRC jantlarla eibach pro kit yay ve semperit speed life 3 lastik kullandım, gayet memnundum. Şu an da 19" jantlarla yine semperit kullanıyorum, tavsiye ederim.
En iyi marka diye sormuşsunuz ama benim önerim fiyat performans ürünü bir lastik.
Bütçe kısıtı yoksa michelin veya continental tercih edebilirsiniz.

Hocam çevremde eibach kullananlar arkadaşların tavsiyesi üzerine onda karar kıldım. @ZaGani

Hocam valla continentalla baktım sizin dediğiniz lastik ile fiyat olarak bayağı fark var. Hocam merak ettiğim lastik kalitesi konforu çok etkiliyor mu ? Bir de sizin lastiğin ebatlarıni tam olarak öğrenebilir miyim ? @frknyldrm

Hocam çevremde eibach kullananlar arkadaşların tavsiyesi üzerine onda karar kıldım. @ZaGani

Hocam valla continentalla baktım sizin dediğiniz lastik ile fiyat olarak bayağı fark var. Hocam merak ettiğim lastik kalitesi konforu çok etkiliyor mu ? Bir de sizin lastiğin ebatlarıni tam olarak öğrenebilir miyim ? @frknyldrm
Hocam lastiğin kalitesi tabii ki önemli fakat her kaliteli lastik konforludur diyemeyiz. Kimi lastik konfor odaklı tasarlanmıştır, kimisi yol tutuşu vs.

Lastiğin sert/yumuşak olması konforu etkiler diyelim, sizin için ayakkabı ne ise araba için de lastik o.

18" için doğru ebat 225/40/R18
Ben semperitten memnun kalacağınıza inanıyorum.

Geri
Üst Alt