Kamera arızası

ariza

Üye
İsim
ali rıza
Merhabalar aracım henüz iki aylık 1700 km de ,bugün otoparkta geri yanaşırken önce kamerada görüntü dondu sonra kapatıp açtığımda kamera bozuk görüntü veriyordu rengarenk karışık şekilde ve aç kapa düzelmedi , yarım saat sonra aracın yanına gelip çalıştırdığımda düzelmişti, böyle bi durumla karşılaşan oldumu servise göstermelimiyim sizce tekrar edermi ?

Ekli dosyalar

• aaa.jpg
    aaa.jpg
    150 KB · Görüntüleme: 69

Panik yok, nasıl olsa garanti süreci devam ediyor. Devam ederse o zaman gidersiniz, geçici ve sebepsiz düzeldiyse, bakıma gittiğinizde durumdan bahseder ve hata atmış mı ona baktırırsınız...

Upvote 0
Merhabalar aracım henüz iki aylık 1700 km de ,bugün otoparkta geri yanaşırken önce kamerada görüntü dondu sonra kapatıp açtığımda kamera bozuk görüntü veriyordu rengarenk karışık şekilde ve aç kapa düzelmedi , yarım saat sonra aracın yanına gelip çalıştırdığımda düzelmişti, böyle bi durumla karşılaşan oldumu servise göstermelimiyim sizce tekrar edermi ?
Aynısı bende de yaptı. Arabayı park ettim. Sabah geldiğimde duzelmisti. bidaha yapmadı

Upvote 0
Bende yaklaşık bir aydır golf 8 kullanıyorum. Çok fazla hata alıyorum. Saçma sapan hatalar. Galiba çok fazla yenilik yapmanın sonucu biraz sistemlerde uyumsuzluk var gibi

Upvote 0
@İlker34 siz a3 ü değiştirince şaşırdım zaten ben a3 ü kullanınca golfe tekrar binince biraz yavan geliyordu :) audi vag grubunda premium bir araç hatta ben mercedes ve bmw ye göre bile daha kaliteli buluyorum.

Upvote 0
@agacmalzeme Deme öyle içim fena oluyor. Şaka bir yana o proje bitti. Şimdi mqb evo projemize başladık sayılır. Parayı arabaya verince biraz bekleyecek ama ileride yapıcaz birşeyler.

Upvote 0
Yaklaşık 6 aydır golf 8 kullanıyorum bu kamera arızası tekrar etmedi, ayrıca araçtan başka hiçbir hata almadım memnuniyetle kullanıyorum. Golf 8 çok keyifli bir araç umarım almak , eski golf araçlarını güncellemek isteyen arkadaşlarda bu araca sahip olabilirler.

Upvote 0

Geri
Üst Alt